Mažeikiuose apdovanoti „Metų ūkis 2023“ nugalėtojai

Versija spausdinimui

Vasario 2 d. Mažeikių kultūros centre apdovanotas ir pagerbtas 101 konkurso „Metų ūkis 2023“ laimėtojas iš 34 savivaldybių. Konkurse iš viso dalyvavo 290 gyvybingų, tvarių ir pažangių ūkių. Tarp laimėtojų daugiausia turinčiųjų augalininkystės ūkį – tokių yra 50. Taip pat apdovanoti 22 gyvulininkystės ir mišrios specializacijos, 4 – uogininkystės, 2 – daržininkystės, po 1 kailinių žvėrelių ir kiaulininkystės ūkį. Jubiliejiniame „Metų ūkis“ konkurse, surengtame jau 30-ąjį kartą, mūsų rajonui atstovavo ir atminimo prizais apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2023“ pirmos vietos nugalėtojai – Aida ir Vaidas Rutkauskai, Šiluvos seniūnijos ūkininkai, antros vietos – Erika ir Žydrūnas Blėdžiai, Raseinių seniūnijos ūkininkai, ir trečios vietos laimėtojas – Linas Mockus, Betygalos seniūnijos ūkininkas.

Į konkurso „Metų ūkis 2023“ renginį laimėtojus išlydėjo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas. Į šventę kartu vyko ir juos sveikino Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Lietuvos ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus pirmininkas Rimas Gunevičius, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Čėsnienė, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Raseinių biuro buhalterinės apskaitos konsultantė, biuro vadovė Vida Mankuvienė ir vyresnioji buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantė Ernesta Vabalė, LR Žemės ūkio rūmų atstovė Skaidrutė Žuvelaitienė.

Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamame konkurse dalyvauja Lietuvos ūkininkai, įregistravę ūkius ūkininkų registre, aktyviai ūkininkaujantys tose savivaldybėse, kur veiklą vykdo Lietuvos ūkininkų sąjungos skyrius. Konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir tvariau dirbti savo ūkyje, išaiškinti geriausius savivaldybėje.

Sveikiname Raseinių rajono savivaldybės ūkių nugalėtojus, dalyvius ir linkime sėkmės kitų metų konkurse.

Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus
informacija

Komentarų nėra