Mažieji dviratininkai lenktyniavo Prabaudos pušyne

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių dviratininkų klubas „Minam“ ir kalnų dviračių sporto mėgėjų komanda „Danspin Cycling Team“ ketvirti metai kiekvieną rudenį organizuoja mažųjų kalnų dviratininkų varžybas.
Rugsėjo 17 d. rytą prie Prabaudos tvenkinio sulaukėme 30 mažųjų dalyvių ir jų tėvelių iš Raseinių, Garliavos, Šiaulių, Panevėžio, Viduklės ir Betygalos. Dviratininkai varžėsi trijose grupėse – darželinukų, pradinukų ir 10–11 metų vaikų.
Visi dalyviai sėkmingai įveikė paruoštas trasas. Darželinukų grupės prizininkais tapo: pirma vieta – Kristupas Gečas, antra vieta – Laurynas Pocius, trečia vieta – Matas Šegžda. Pradinukų grupėje pirma vieta atiteko Vincentui Živatkauskui, antra vieta – Faustai Griciūtei, trečia vieta – Viliui Markevičiui. Vyresniųjų vaikų, 10–12 m., grupėje pirmą vietą laimėjo Aronas Januška, antrą vietą – Elija Griciūtė, trečią vietą – Dovydas Viršilas. Jiems įteiktos nugalėtojų taurės. Visi varžybų dalyviai gavo atminimo medalius.
Dėkojame varžyboms pasiruošti padėjusiems Raseinių miesto seniūnijai ir Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui, varžybose talkinusiems jauniesiems šauliams ir savanoriams.
Varžybų akimirkas galite rasti „Danspin Cycling Team“ feisbuko profilyje. Projektas finansuotas Raseinių rajono savivaldybės programos „Sveikos visuomenės formavimo programa“ lėšomis.