Mažųjų ugdytinių pagalba silpnesniems mūsų draugams

Siųsti Versija spausdinimui

Kaip žinia, spalio 4 dieną yra minima Gyvūnų globos diena. Šia proga jau penkerius metus iš eilės lopšelis-darželis ,,Liepaitė“ organizuoja akciją ,,Padėk beglobiam gyvūnėliui“. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Darželio auklėtiniai į paskelbtą akciją sureagavo atsakingai. Sunešė daug daiktų, praverčiančių gyvūnų kasdienybėje. Nestigo įvairaus ėdalo.
Darželio auklėtiniams buvo pristatytas akcijos tikslas ir esama situacija, su kuria susiduria beglobius gyvūnus prižiūrinčios įstaigos. Darželinukai neslėpė susidomėjimo, o jų veiduose atsispindėjusios emocijos išdavė susirūpinimą dėl gyvūnų, kuriems reikia pagalbos.
Spalio 27 d. buvo pasiektas galutinis šios akcijos tikslas – visi surinkti daiktai ir ėdalas buvo nuvežti į Raseinių rajone esančią sodybą, kurioje yra priglaudžiami gyvūnai, neturintys šeimininkų. Sodyboje auga net 30 pamestų, ligotų, senyvo amžiaus ir niekam nereikalingų gyvūnų. Šiuose namuose kiekvienas gyvūnas yra apsuptas meilės ir individualaus dėmesio. Augintinių priežiūra reikalauja daug išlaidų, todėl už jų auginimą atsakingai moteriai tenka taupyti ir riboti savo poreikius tam, kad galėtų pasirūpinti augintiniais.
Be galo džiaugiamės ir dėkojame darželio auklėtiniams ir jų tėveliams už tai, kad kasmet palaiko akcijos iniciatyvą ir dovanodami reikiamus daiktus prisideda ne tik prie gero darbo, bet ir rodo puikų pavyzdį savo atžaloms.
Aušra Jankauskienė,
lopšelio-darželio „Liepaitė“ direktorė

Komentarų nėra