Meno konkursas-festivalis „Talent Show 2023“ Stokholme

Siųsti Versija spausdinimui

Gegužės 4–6 dienomis keturios Raseinių meno mokyklos mokinės – Lyja ir Vėja Germanavičiūtės, Emilija Sakavičiūtė ir Elzė Tamašauskytė – dalyvavo tarptautiniame konkurse-festivalyje „Talent Show 2023“. Seserys Lyja ir Vėja užėmė II vietą, o E. Sakavičiūtė ir E. Tamašauskytė tapo šio renginio diplomantėmis.
Konkursas-festivalis vyko kruiziniame laive plaukiant iš Talino į Stokholmą. Jame galėjo dalyvauti įvairių meno sričių – muzikos, teatro, šokio – atstovai. Muzikos srities konkurse buvo 83 pasirodymai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.
Konkurso-festivalio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Švedijos sostinės Stokholmo istorija, aplankyti karalių rūmus, išgirsti didingą, bet tragišką laivo flagmano istoriją Vaza muziejuje. Grįžtant aplankyta Estijos sostinė Talinas, per pažintinę ekskursiją po senamiestį išgirsta legendų, pasakojimų apie istorines vietas, įžymius žmones.
Konkurso-festivalio dalyviai grįžo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.
Dėkojame mokytojoms Jolantai Turčinskienei, Laisvidai Juodytei, Saulei Krečkauskienei ir Stanislavai Vežbavičienei už konkursančių parengimą.
Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorė

Komentarų nėra