Mes – Lietuva! Gala koncertas

Siųsti Versija spausdinimui

Metas šiltam ir spalvingam pasimatymui.
Jei dar neteko išvysti muzikinių spektaklių „Mažvydas“, „Dievai ir žmonės“, „Sakmė apie dovanotą širdį“ ar kitų ansamblio „Lietuva“ programų, o gal kaip tik norisi pakartoti – čia surinkti įsimintiniausi epizodai. Pristatome geriausių kūrinių gala koncertą „Mes – Lietuva!“, kuris vyks liepos 6 d. Molavėnų piliakalnių komplekse ir žada ne tik pakilią nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Gražiausius šokio ir muzikos pasirodymus dovanos ansamblio „Lietuva“ choro, šokių ir orkestro atlikėjai. Prie jų prisijungs charizmatiškasis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.
Muzikinis vakaras nustebins tiek ilgamečius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.
Net išrankiausieji kitu žvilgsniu pažvelgs į ansamblį, kuris kaip niekad veržlus, nuolat kintantis, bet kartu puoselėjantis mūsų gyvą istoriją ir vertybes.
Gala koncertas „Mes – Lietuva!“ sujungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis pasirodymų nukels ir į tokius „Lietuvos“ projektus kaip misterija „Perkūnas“, programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“. Išskirtinius pasirodymus surengs ansamblio „Lietuva“ solistai ir birbynių kvartetas.
Džiugios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai ir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje!
Koncerto vyr. dirigentas
Egidijus Kaveckas,
vyr. baletmeisterė
Aušra Krasauskaitė,
vyr. chormeisteris
Algimantas Kriūnas,
meno vadovas
Giedrius Svilainis,
režisierė Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė,
ansamblio vadovė
Edita Katauskienė.
Raseinių rajono kultūros centro
informacija

Komentarų nėra