Metodinė diena Raseinių specialiojoje mokykloje

Siųsti Versija spausdinimui

„Geriau vieną kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti.“ Amžina kaip pasaulis tiesa. O apie ką ji šį kartą? Apie švietimo darbuotojams jau net įgristi bepradedantį įtraukųjį ugdymą – artėjantį ir, ko gero, gąsdinantį dėl nežinojimo, nepasitikėjimo savimi ar dėl per didelio įvairiausių teorinių seminarų klausymo, neretai sujaukiančio visus žinojimus.
Šiomis mintimis vedinos Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos švietimo pagalbos specialistės kovo 15 d. lankėsi Raseinių specialiojoje mokykloje. Metodinės dienos metu buvo stebimos pamokos, veiklos, užsiėmimai. Apžiūrėtos naudingai ir estetiškai įrengtos bei labai tikslingai naudojamos aplinkos, modernios priemonės, bendrauta su pedagogais, pagalbos specialistais, administracija. Žavėjo ir jaudino dėmesys kiekvienam vaikui, darnūs, suformuoti (išugdyti) pačių mokinių tarpusavio santykiai, jauki ir šilta atmosfera ir saugumas, kuris, atrodo, net tvyro šios mokyklos ore.
Pamatėme, prisilietėme, pažinome, sužinojome. Lūkesčiai patenkinti su kaupu. Dėkojame Raseinių specialiosios mokyklos direktorei Sandrai Maslauskienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Romutei Paulauskienei ir visam kolektyvui už priėmimą, puikiai organizuotą pasidalijimą darbo patirtimi, metodikomis. Dėkojame už atvirumą ir šilumą, ir už saugumą. Tai pajutome mes, tai jaučia visi šios mokyklos mokiniai.

Romena Antanavičienė,
socialinė pedagogė metodininkė

Komentarų nėra