Mokinių tarybos projektinė veikla

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių Šaltinio progimnazijoje vykdomas tęstinis jaunimo iniciatyvų projektas „Aš galiu“. Kad jis būtų suorganizuotas tinkamai, į pagalbą pasitelkta Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra. Mokinių tarybai sutiko padėti mokymų vadovas Žilvinas Mažeikis, jis moderuoja projekto veiklas nuo praėjusių metų. Šiuo metu Žilvinas vadovauja bendruomenių įgalinimo programai „Socialinis sufleris“ ir veikia kaip laisvai samdomas mokymų vadovas keturiuose tinkluose. Mūsų projekto temos – „Jaunų žmonių dalyvavimas ir iniciatyvos“, „Savanoriška veikla“ (vietinė ir tarptautinė), „Darbas komandoje, lyderystė“.
Ir praėjusiais metais, ir šiais projekte dalyvauja mokinių tarybos mokiniai ir mokyklos bendruomenės nariai. Mokiniai projekto metu sužino apie savanorišką veiklą, darbą komandose, įgyja patirties mokantis vesti – moderuoti veiklas savo bendraamžiams. Keletas mokinių jau ir dabar užsiima savanoriška veikla.
Lapkričio 10 d. renginyje „Mano savanorystės istorija“ mokiniai anglų, vokiečių ir rusų kalbomis bendravo su savanoriais iš kitų šalių, sužinojo apie savanorystę iš jų patirties ir tobulino savo užsienio kalbų žinias.
Lapkričio 18 d. nuotoliniame renginyje „Kartu, nors ir kiekvienas namuose“ mokinių tarybos nariai moderavo „Socialinio suflerio“ žaidimą. Dalyviai turėjo galimybę geriau pažinti vieni kitus. Paskui vyko „Protmūšis apie savanorystę“, jame dalyvavo mokyklos bendruomenė.
Baigiamasis etapas vyko lapkričio 27 d. Mokyklos bendruomenei pristatyta filmuota medžiaga „Namuose, bet kartu“ .
Mokinių taryba

Komentarų nėra