Mokosi pozityvios tėvystės

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių krizių centras jau penkti metai vykdo pozityvios tėvystės mokymus pagal Raseinių rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Raseinių rajone“.
Džiaugiuosi, kad tėvų grupių dalyviai drąsėja, užsiėmimuose bendrauja vieni su kitais ir net tampa draugais. Anksčiau tėvai jausdavo nerimą dalyvauti grupėse dėl nuostatos: „Jei lankysiu užsiėmimus, ar tai reiškia, kad aš bloga mama ar blogas tėvas, ar tai reiškia, kad nieko nemoku.“ Pozityvios tėvystės grupes lanko įvairaus amžiaus ir išsilavinimo asmenys, turintys vaikų. Jie įgyja naujų požiūrio taškų į auklėjimą, išmoksta bendradarbiavimo, o nauji įgūdžiai persikelia į šeimą.
Projektas skirtas visiems rajono gyventojams. Užsiėmimus lanko visi norintys ir tai rodo, kad jie atsakingi tėvai. Baigus užsiėmimus kiekvienas dalyvis turi galimybę konsultuotis individualiai iškilus naujų, papildomų klausimų. Esant poreikiui grupė po kursų susitinka aptarti auklėjimo pokyčių ir klausimų jai tinkamu metu.
Džiaugiamės, kad Raseinių rajono savivaldybė finansuoja šį projektą ir suteikia galimybę rajono žmonėms dalyvauti. Iki kitų susitikimų rudenį.
Rima Žukauskienė, tėvų grupių vadovė

Komentarų nėra