Mokykloje lankėsi keliaujantis klounų orkestras

Siųsti Versija spausdinimui

Lapkritis – rudens pabaiga, ūkanotas, pilko dangaus, vėjo ir lietaus laikas gamtoje. Toks laikas, kai liūdesiui lengva prasiskverbti į mūsų mintis ir širdis. Tad kaip nuvyti tą slogutį? Karantino situacija riboja mus nuo galimybės susitikti gyvai, o juk žmogui visad reikia žmogaus, reikia tikros šypsenos, priėmimo, palaikymo.
Džiaugsmą dovanojantis ten, kur jo labiausiai trūksta, keliaujantis klounų orkestras „užsuko“ ir į Raseinių specialiąją mokyklą. „Raudonų nosių“ gydytojai-klounai surengė du virtualius susitikimus per ZOOM platformą, juos inicijavo mokytoja Sandra Maslauskienė. Nuotaikingus spektaklius su klounais Kazimieru ir Liusinda stebėti galėjo kelių klasių mokiniai. Aktoriai muzikaliai, išradingai bendravo su žiūrovais, įvairiomis žaidybinėmis formomis įtraukdami juos į spektaklį. Linksmieji klounai kiekvienam žiūrovui skyrė smagią asmeninę vardinę dainą, žadino pojūčius per garsus, lytėjimą, judesį, o spektaklio pabaigoje visi kartu su klounais grojo orkestre netradiciniais instrumentais – raktų ryšulėliais.
Jau dešimt metų „Raudonų nosių“ gydytojai-klounai neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas ten, kur to labiausiai trūksta. Susitikimo metu ir mokiniai, ir mokytojai patyrė daug džiaugsmo, artumo, atsipalaidavo, aktyviai įsitraukė į žaidimus, dainas. Džiaugiamės, kad galėjome nors ir virtualiai susitikti su „Raudonų nosių“ gydytojais-klounais. Linkime, kad keliaujantis klounų orkestras unikaliu muzikiniu spektakliu pradžiugintų kuo daugiau ypatingų vaikų širdelių.
Sandra Maslauskienė

Komentarų nėra