Mokytis – lengva, klausti – ne gėda

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių rajono savivaldybės gyventojai aktyviai dalyvauja projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuose, kurie vyksta Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose. 2019 m. apmokyti 144 žmonės (14 grupių) pagal pradedančiųjų mokymų programą ir 655 žmonės (62 grupės) pagal pažengusiųjų mokymų programas.
Tarp 60-ies šalies savivaldybių Raseinių rajono savivaldybė yra 11-oje vietoje. Tai išties džiuginantys rezultatai. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad gyventojai aktyviai dalyvauja mokymuose. Tikimės ir šiais metais sulaukti įvairaus amžiaus žmonių, pasiryžusių įveikti ne tik pradedančiųjų, bet ir pažengusiųjų programas. Anot televizijos laidų vedėjo ir režisieriaus Vytenio Pauliukaičio, mokytis – lengva, klausti – ne gėda. Registruokitės į nemokamus skaitmeninio raštingumo kursus artimiausioje bibliotekoje.
Kviečiame jus į 18 val. skaitmeninio raštingumo mokymus (pradžiamokslio) arba  6 val. teminius mokymus (pažengusiesiems). Ateikite, išmokite ir naudokitės internetu bei skaitmeninėmis technologijomis kasdien!
Jūsų patogumui, susidarius grupei, galimi mokymai ir šeštadieniais! Iki malonių susitikimų!
Registracija tel. (8 428) 51 328 arba el. p. infocentras@raseiniai.rvb.lt.

Komentarų nėra