Motorinėms transporto priemonėms miško takeliuose ne vieta

Siųsti Versija spausdinimui

Dubysos upės pakrantėse vėl pagausėjo keturračių ir kitų motorinių transporto priemonių išvažinėtų pievų ir miško takelių. Ypač skaudu, kad važinėjama Dubysos regioniniame parke. Saugomos teritorijos tam ir įsteigtos, kad bent jose būtų saugoma kraštovaizdžio ir biologinė įvairovė. O kur dar važinėjimas pažintiniais takais, nekreipiant dėmesio į įrengtus įspėjamuosius ženklus…
Keturračių ir įvairių motorinių priemonių organizacijų narių bei pavienių žmonių prašome gamtoje, ir ypač saugomose teritorijose, elgtis atsakingai.
Pamatę neleistinai važinėjančius transporto priemonėmis parko takais, trasomis, miško paklote ar tiesiog bekele prašome pranešti policijai ar aplinkosaugininkams pagalbos telefonu 112.
Primename, kad važinėtis sporto, treniruočių ar kitų pramogų tikslais galima tik tam skirtose specialiose teritorijose, trasose, atskirais atvejais – karjeruose ir pan. Tokios trasos turi būti įteisintos atitinkamuose teritorijų rengimo dokumentuose ir pažymėtos.
Draudžiama važiuoti ne keliais savaeigėmis motorinėmis transporto priemonėmis, jas statyti ar kitaip eksploatuoti (įskaitant dvirates, trirates ir keturrates savaeiges transporto priemones). Transporto priemonių vairuotojai gali važinėtis tik keliais, kurie atitinka Kelių įstatyme nurodytą kelio apibrėžimą.
Saugomos teritorijos ne vieta tokioms pramogoms!
Dubysos regioninio parko direkcijos informacija

Komentarų nėra