Muzikiniai vakarai senjorams sugrįžta

Siųsti Versija spausdinimui

Saulėtą ir šiltą birželio 7 d. pavakarę Raseinių rajono kultūros centro kiemelyje rinkosi senjorai į tradicinį muzikinį vakarą ,,Sugrįžki, jaunyste“.
Koncertinę programą gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo RRKC Ariogaloje mišrus vokalinis ansamblis ,,Radasta“ (vad. Renata Aleksiejienė), jis vakarą pradėjo studijos himnu – daina ,,Sugrįžki, jaunyste“. Klausydami skambių ,,Radastos“ atliekamų dainų, žiūrovai dainavo, plojo, sukosi poromis ir rateliais. Įkvėpti vasariškos gaivos ir kultūros, pasipuošę, su gera nuotaika ir šypsenomis susirinko ištikimi muzikinių senjorų vakarų lankytojai.
RRKC centro studijos ,,Sugrįžki, jaunyste“ vadovė Ona Babonienė pasidalijo aktualia informacija ,,Kas? Kur? Kada?“ apie tai, kur galima keliauti, ką pamatyti keliaujant po Lietuvą kartu su senjorais ir jų bičiuliais. Muzikiniu kūriniu ir saldžiomis dovanėlėmis buvo pasveikinti visi vakaronėje dalyvavę žiūrovai, gimę šiais metais iki birželio mėnesio. Pasveikinti kiekvieną mėnesį gimusius senjorų vakarų dalyvius – graži tradicija.
Taip pat pasidžiaugta, kad studijoje ,,Sugrįžki, jaunyste“ atsirado trečioji – keliautojų į muziejus, teatrus, kultūrinius renginius grupė (čia taip pat veikia šokėjų ir dainininkų grupė). Naujiems grupės nariams įteikti kultūros keliautojo pažymėjimai.
Nuo rudens iki pat vasaros pradžios senjorai neturėjo galimybės rinktis į jų pamėgtus šokius, kur laukdavo gyva muzika ir kaskart vis kitas šaunus muzikinis kolektyvas. Bandydami atsverti prarastą laiką, senjorai birželio mėnesį į muzikinius vakarus rinksis net du kartus. Jau birželio 28 d. laukia vakaronė su Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro Raudonės kaimo kapela (vad. Jonas Apolius Grigartas).
Senjorai nuoširdžiai dėkoja Raseinių kultūros centro administracijai, režisierei Laimonai Liauškienei, visiems vakarų lankytojams, kad ir vėl galime susitikti, būti, mėgautis muzikos ir bendravimo teikiamu džiaugsmu.
Toma Augustanavičienė

Komentarų nėra