Nacionalinio konkurso pusfinalyje

Versija spausdinimui

Sausio 11 d. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje vyko nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ atrankų etapas. Jame dalyvavo ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos penkių mokinių komanda, ją sudarė I–IVg klasių atstovai. Komandos dalyvavimą aktyviai palaikė ir šauniais plojimais skatino bei motyvavo dar penki gimnazistai.

Ne tik lydėjusi sėkmė, bet ir žinios lėmė, kad mūsų mokinių komanda, sėkmingai susirungusi su šešiais varžovais: Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, Kauno r.
Raudondvario gimnazijos, Kauno Saulės gimnazijos, Kauno technologijų mokymo centro, Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos ir Marijampolės profesinio rengimo centro komandomis, pateko į pusfinalį!
Šis konkursas, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija, Kauno švietimo inovacijų centras ir Kauno rajono savivaldybės administracija, vyksta jau 12-ąjį kartą. Juo siekiama skleisti darnaus vystymosi vertybes, plėtoti žinias apie darnios plėtros koncepciją, lietuvių tautinį, kultūrinį paveldą. Atrankos etape klausimų apimtis siekė nuo senovės lietuvių papročių iki pakrančių erozijos masto.
Mokslas neturi sienų. Žmogaus protas neturi ribų. Belieka kasdien sau priminti, kad „Žmogaus elgesys gamtoje – jo sielos veidrodis“ (Viktoras Bergas).

Žaneta Kalėjutė, chemijos mokytoja metodininkė

Komentarų nėra