Nacionalinio saugumo programos įgyvendinimas

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių technologijos ir verslo mokykloje birželio 1 dieną vyko netradicinio ugdymo diena, skirta vienai iš Nacionalinio saugumo programos veiklų įgyvendinti.
Pastaruoju metu itin aktualus nacionalinio saugumo klausimas. Atsižvelgiant į šiandienos aktualijas ir švietimui keliamus uždavinius 2021–2022 mokslo metais mokykloje suplanuota įgyvendinti Nacionalinio saugumo programą. Dvi temos – „Šalies nacio­nalinis saugumas: koncepcija ir jos užtikrinimo būdai“ ir „Ekstremalios situacijos: piliečių elgesys, pagalba į nelaimę patekusiam asmeniui“ – integruotos į bendrąjį ugdymą ir profesinį mokymą. Tema „Krašto gynybos sistema: kariuomenė ir tarnybos būdai, praktiniai karybos įgūdžiai“ įgyvendinta organizavus netradicinio ugdymo dieną. Jos metu mokiniams paskaitas skaitė, dalijosi praktiniais pavyzdžiais Karo prievolės komplektavimo tarnybos Raseinių poskyrio viršininkas viršila Andrius Jovaiša. Mokiniai akies taiklumą ir rankos tvirtumą išbandė šaudykloje, mokinius mokė, jiems patarė karinio-patriotinio ugdymo būrelio vadovas Algimantas Paulauskis.
Nacionalinio saugumo programos įgyvendinimas Raseinių technologijos ir verslo mokykloje – vienas žingsnelis ugdant atsakomybę už savo šalies saugumą.
Jovita Žeižienė,
Raseinių technologijos ir verslo mokyklos
Gimnazijos skyriaus vedėja

Komentarų nėra