Naujausios vonios kambario interjero tendencijos

Nuo rievėtų paviršių iki miško žalumos – tai naujausios vonios kambario interjero tendencijos. Nors jų sekimas ir taikymas negarantuoja laikui nepavaldaus įvaizdžio, tinkamai priderinti madingi aksesuarai gali būti pakankamai ilgaamžiai. Susipažinkite su 2021-ųjų vonios kambario interjero tendencijomis ir atraskite savo mėgstamiausią.

[1]

Maišytos schemos

Vonios kambariuose dabar mažiau apsiribojama šalta balta spalva, nugludinta blizgia keramika ir švariu šiuolaikiniu pojūčiu. Vietoj to nebijoma drąsių ir ryškių detalių. Šiais metais labai populiarus biofilinis dizainas, kuris namuose padeda sukurti SPA primenančią erdvę. Taip pat madingos įmantrios freskos, derinami senovinio ir modernaus stiliaus vonios aksesuarai [2]. Visa tai leidžia sukurti itin prašmatnų ir unikalų įvaizdį. Pasitelkdami kruopščiai atrinktas interjero detales, jį galite atskleisti ir savo vonios kambaryje.

Rievėti paviršiai

Vaizdo ir lytėjimo malonumas bei šiuolaikiškumo potėpis – tai, ką vonios kambariui suteikia rievėti paviršiai. Savo išvaizda jie primena art deco stilių. Vertikaliais ir horizontaliais grioveliais išraižyti baldai bei aksesuarai skatina susidomėjimą. Todėl vonios kambarys atrodo ypač patraukliai. Rievėtiems paviršiams interjere atskleisti puikiai tinka stikliniai muilo dozatoriai ir indeliai dantų šepetėliams laikyti.

Amžinai žaliuojanti erdvė

Žalia spalva simbolizuoja gyvybę ir atskleidžia ryšį su gamta. 2021-aisiais vonios kambaryje itin madingi įvairūs jos atspalviai. Švelniai žalsvi tonai skatina natūralų ramybės ir harmonijos jausmą, o tamsesni suteikia gylio bei individualumo. Tam, kad vonios kambarys taptų gyvesnis, gali pakakti vos keleto žalių detalių. Tiesa, svarbu įvertinti, kad jos derėtų prie kitų patalpoje vyraujančių spalvų.

Šilti žemės tonai

Šiais metais vonios kambario interjere madingi ir šilti žemės atspalviai: terakotos, rūdžių, karamelės ir sausainių. Taip pat kaip ir žali, jie tiesiog spinduliuote spinduliuoja natūralumu. Nepaisant to, kad gali būti gana ryškūs, šie tonai pasižymi universalumu ir padeda sukurti komfortišką aplinką. Prie jų ypač gerai dera juodas metalas ir natūrali mediena.

Matiniai paviršiai

Dar viena 2021-ųjų tendencija – matiniai paviršiai. Tai gali būti tiek vonios kambario sienos ar grindys, tiek baldai, tiek įvairūs aksesuarai: muilinės ir skysto muilo dozatoriai, dantų šepetėliams skirti indeliai, dėžutės smulkiems daiktams susidėti ir net klozeto šepečio laikikliai.

Vintažinės detalės

Matiniai paviršiai idealiai atspindi modernų stilių, kuris šiais metais vonios kambaryje derinamas su senoviniu, arba kitaip – vintažiniu. Šiam atskleisti tinka tiek keraminiai, tiek stikliniai aksesuarai su metalinėmis, pavyzdžiui, sendinto aukso spalvos detalėmis. Dar geresniam efektui pasiekti prie jų galima priderinti vintažiniais raštais dekoruotus rankšluosčius.

Mėgstate sekti interjero tendencijas ir pritaikyti jas savo namuose? Tuomet pasinaudokite šiomis idėjomis ir atnaujinkite vonios kambarį. Šiais metais madingi spalviniai ir dizaino sprendimai gali padėti sukurti laiko išbandymams nepavaldžią erdvę. Pasirūpinkite, kad jūsų namuose vyrautų estetika ir komfortas.