Naujų knygų paieška Viešosios bibliotekos interneto svetainėje

Siųsti Versija spausdinimui

Praėjusiais metais Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose gauta 17 461 fizinių vienetų, 1 473 pavadinimų knygų, periodinių leidinių ir kitų dokumentų. Kad nepasiklystume leidinių kiekyje, labai naudingas kalbėjimas apie knygas – tai daroma radijo ir televizijos  laidose, spaudoje, internetinės žiniasklaidos portaluose ir, be abejo, knygų lobynuose – biblio­tekose.
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.raseiniai.rvb.lt ir bibliotekos feisbuko puslapyje https://www.facebook.com/raseiniubiblioteka beveik kiekvieną mėnesį (tai priklauso nuo gautų leidinių kiekio) viešinami naujų knygų sąrašai. Svetainėje yra atskiras meniu punktas „Knygos“ ir rubrika „Naujos knygos“. Čia reklamuojami naujai Viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose gauti leidiniai. Kai kurių, dažniausiai lietuvių autorių, knygų skenuojami viršeliai ir skelbiama trumpa anotacija. Su visais naujais leidiniais galima susipažinti paspaudus paveikslėlį „2018–2019 m. naujos knygos“. Čia rasime knygų sąrašus pagal jų gavimo datas. Sąrašai suskirstyti pagal knygų turinį į grožinę literatūrą, vaikų literatūrą ir šakinę literatūrą. Paspaudus ant knygos pavadinimo, patenkama į interneto puslapį, kuriame skelbiamas knygos aprašymas – anotacija, kai kada galima paskaityti net knygos ištrauką. Pageidaujamus leidinius galima užsisakyti ir per elektroninio bibliotekos katalogą.
Kviečiame atvykti į Viešąją biblioteką arba artimiausią jos filialą ir skaityti patinkančias, reikalingas knygas. Jei skaitome knygą, tai yra pliusas autoriui, vadinasi, jis turi kuo mus praturtinti. „Mažų mažiausiai tai bus įrodymas, kad šitas autorius ne plepūnas, kad jo kalba pasižymi savita energija ir grakštumu. Arba tai bylos, kad skaitymas – neužgesinama jūsų aistra. Ir ne pati prasčiausia.“ (Josifas Brodskis)

Gitana Andriulienė,
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios
bibliotekos
Dokumentavimo ir IT administravimo
skyriaus vedėja

1 Komentaras

  1. Enternet

    2019-11-28 18:26

    Džiugu, kad pagaliau atsinaujinote!