Naujų knygų pristatymas po atviru dangumi

[1]Balandžio 25 dieną, skaisčiai šviečiant vidurdienio saulei ir čiulbant paukšteliams, Sujainių bibliotekos mažieji knygų mylėtojai rinkosi prie visų mėgstamo Sujainių tvenkinio į naujų knygų pristatymą. Renginio pradžioje Sujainių bibliotekos bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė supažindino su naujai gautų knygų gausa ir skaitė ištraukas iš kūrinių.
Didelio susidomėjimo sulaukė Renatos Šerelytės „Lobis“, Selemono Paltanavičiaus „Mūsų miestelio indėnai“, Kazio Borutos „Kiškio dovanos“, Audros Baranauskaitės ir Linos Itagaki „Nukas“ ir kt.
Kai kas šias knygas jau buvo perskaitę, tad pasidalijo savo įspūdžiais, rekomendavo perskaityti ir kitiems. Renginio dalyviai išsirinko juos sudominusias knygas skaitymui į namus, o likusios knygos bus eksponuojamos parodoje ir lauks naujų skaitytojų.
Popietėje, skirtoje Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei „Tvari biblioteka“, buvo išties linksma: dainavome, skaitėme, šokome, kepėme zefyriukus prie tvenkinio poilsiavietėje įrengtoje barbekiu aikštelėje. Nuoširdžiai ačiū Paliepių seniūnei Rasai Spurgienei už saldžias dovanas ir Arvydui, padėjusiam užkurti laužą.
Sujainių bibliotekos informacija