Naujųjų belaukiant Kilupiuose

Versija spausdinimui

Gruodžio 30 dieną rinkomės į Kilupių kaimo bendruomenės namuose vykusį renginį „Naujųjų belaukiant Kilupiuose“. Visų laukė išradingai, išsaugant dar vieną medelį miške papuošta eglutė. Pasiruošimas šiai šventei buvo kruopštus ir nuoširdus. Lietaus gausos ir prastų kelių žmonės nepabūgo, suvažiavo į šiltus, jaukius bendruomenės namus. Turėjome nuostabių šventinių linksmybių, geros nuotaikos, humoristinių akimirkų.

Didžiausias dėmesys skirtas vaikučiams, pas juos atvyko Kalėdų Senelis su Snieguole. Vaikai bendravo ir žaidė kartu su Snieguole, sekė pasakas įtraukdami ir suaugusiuosius, minė mįsles. Taip išradingai ir linksmai prasidėjo šventė. Vėliau Kalėdų Senelis apdovanojo vaikučius saldainių rinkiniais, nepamiršo ir suaugusiųjų, saldainiais apibėrė ir juos.

Mus aplankė ir svečiai: Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys su žmona Zita, Gėluvos seniūnaitė Vida Šalvaitienė, kaimo bendruomenės „Pagraja“ pirmininkas Vidas Lukošius su žmona, Vosbutų kaimo bendruomenės pirmininkė Kristina Maširkienė su būreliu bendruomenės narių, svečiai iš Butkiškės kaimo. Jų šventiniai linkėjimai buvo prasmingi, turiningi ir nuteikiantys bendrauti ir bendradarbiauti.

Daug linksmumo ir gerų emocijų suteikė bendruomenės narių grupės pasirodymas – „baleto“ „Gulbių ežeras“ akimirkos. Puikiai atliktas kūrinys dar ilgai išliks jį mačiusių atmintyje.
Bendruomenės vardu pirmininkė Lina Šalvaitienė padėkojo darbštuoliams Liudvikui Morkui ir Tomui Lendraičiui, jie negailėdami asmeninio laiko padėjo bendruomenei įsivesti šildymą ir elektrą. Padėkota mūsų bendruomenės draugams J. Vazgiui ir V. Lukošiui, taip pat „Gulbių ežero“ „baleto trupei“ už drąsą ir nuoširdžiai linksmą pasirodymą.

Bendruomenės rėmėja UAB „Autmeta“, vadovaujama Genės ir Aurimo Gelžinių šeimos, įteikė paramos čekį, už jį jiems labai dėkojame. Šventėje seniūnaičio A. Gelžinio nuoširdūs sveikinimo žodžiai skambėjo kiekvienam dalyvavusiam, kiekvienam kilupiškiui.
Ilgai netilo bendruomenės namuose muzika ir bendravimas. Šauniosios Žiedūnė Lauciuvienė ir Ingrida Morkuvienė labai pasistengė, kad visiems būtų įdomu ir linksma, kiekvieną užimdamos žaidimais, pašmaikštavimais ir įdomiomis atrakcijomis.
Dėkoju visiems dalyvavusiems šventėje. Esate kiekvienas laukiamas bendruomenėje, jos vykdomoje veikloje.
Lina Šalvaitienė,
bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra