Naujųjų metų šventė su svečiais iš policijos

[1]Šventę „Naujųjų metų žavesys“ kurtieji nusprendė rengti mažame žmonių rate su svečiais iš Raseinių rajono policijos komisariato Giedre Deveikiene, Dariumi Jonaičiu ir policijos pagalbininku šunimi Amsiu. Šuo savo žavesiu pavergė šventės dalyvius, su juo visi fotografavosi. Mūsų pirmininkė Genutė Eidukevičienė į renginį pakvietė ir Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro globos skyriuje gyvenančius žmones.
Genutė džiaugėsi mintimi pakviesti policijos pareigūnus, nes labai daug girdime apie vis įmantresnes sukčių apgaules. Pirmininkė nenori, kad kurtieji papultų į sukčių pinkles ir nukentėtų.
Buvo pakviestos Kauno apskrities vertėjų centro gestų kalbos vertėjos, kad išverstų policijos pareigūnų kalbą į gestų kalbą. G. Deveikienė ir D. Jonaitis papasakojo apie sukčių gudrybes, parodė skaidrių, kaip jie apgaudinėja žmones, priminė, kad turime būti itin budrūs, jei nenorime nukentėti. Tikimės, kad mūsų žmonės nepamirš išgirstos informacijos.
Taip pat nemažai kalbėta apie saugumą kelyje, perėjose, priminta, kad tamsoje be atšvaito vaikščioti negalima, nes vairuotojai nepastebi einančiojo ir būtent dėl to įvyksta avarijų ir žūva žmonių. Kad taip nenutiktų, tamsoje reikia eiti su atšvaitais. Pareigūnai kiekvienam padovanojo po angelo skulptūrėlę, kad saugotų, o mes pakvietėme prie stalo pasivaišinti ir pabendrauti.
Dėkojame Kauno apskrities vertėjų centrui, kad skyrė vertėjas. Vertėjų pagalba geriau supratome, ką mums pasakojo policijos pareigūnai, taip pat nuoširdžiai dėkojame policijos pareigūnams G. Deveikienei ir D. Jonaičiui už puikų, naudingą laiką drauge.

Regina Janionienė,
Raseinių pirminės organizacijos
tarybos narė