Neįgaliųjų sporto šventėje – puiki nuotaika ir nesuvaidintos emocijos

Versija spausdinimui

Gegužės 24 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centre (KKSC) vyko respublikinės neįgaliųjų sporto varžybos „Sportuokime drauge“. Negalia – ne kliūtis siekti sportinių laimėjimų ir turiningai leisti laiką. Tai įrodė gausus būrys sportininkų iš Kauno, Kelmės, Radviliškio, Kėdainių, Jurbarko, Blinstrubiškių ir iš Raseinių rajono organizacijų, vienijančių žmones, turinčius negalią. Renginį atidarė Raseinių KKSC direktorius Aivaras Žakaitis, dalyvių pasveikinti atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Matas Skamarakas ir jo patarėja Rūta Vičienė, Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Jonas Vazgys, Savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Gailė, neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubo „Raseinių motyvas“ vadovė bei viena šio tradicinio renginio iniciatorių Irena Perminienė.
Renginio tikslas yra ne tik skatinti negalią turinčių žmonių fizinį judėjimą, aktyvų laisvalaikio praleidimą ir visapusišką neįgaliųjų integraciją, bet ir plėsti bendradarbiavimo galimybes tarp visų Lietuvoje veikiančių neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų.
Su pakilia nuotaika į varžybas atvykę dalyviai varžėsi tarp neįgaliųjų itin populiariame bočios žaidime, išbandė rankos taiklumą mėtydami maišelius ant kukurūzų futbolo (kornholo) lentos ir mesdami į krepšį nuo baudų metimų linijos. Savo gebėjimus valdyti vežimėlį demonstravo slalome, didelio susikaupimo ir koncentracijos reikalavo užduotis siekiant su specialia lenta nuvaryti kamuoliuką iki duobutės bei varžantis mini pneumatinio šaudymo rungtyje.
Individualių rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, o bočios žaidimo prizininkams įteikti ne tik medaliai, bet ir taurės. Per visą renginį tvyrojo puiki nuotaika, dalyviai organizatorių ir partnerių dėka turėjo galimybę pasivaišinti užkandžiais bei pabendrauti prie arbatos puodelio. Tikimės, kad graži tradicija bus tęsiama ir kitais metais vėl susitiksime sportuoti drauge.

Darius Gricius,
Raseinių KKSC direktoriaus
pavaduotojas sportui

Komentarų nėra