Netradicinė anglų kalbos pamoka „Kelionė į Majamį“

[1]Griežti karantino apribojimai neleidžia keliauti, tačiau virtualios kelionės gali praskaidrinti kasdienybę. Kovo 12 dieną Betygalos Maironio gimnazijos mokiniai per netradicinę anglų kalbos pamoką „išvyko“ į Majamį. Tokią galimybę mums suteikė Onlinebilingual mokyklos, įsikūrusios Majamyje, mokytojas Oldair Arau.
Pamokos-ekskursijos pradžioje trumpas kiekvieno dalyvio prisistatymas padėjo atsikratyti lengvo jaudulio ir pradėti pažintį su šypsena. Mokiniai žiūrėjo trumpą vaizdo įrašą apie miestą ir buvo paprašyti pasakyti, kuo ypatingas Majamis. Saulėtas oras, žaluma ir paplūdimiai buvo populiariausi atsakymai, tačiau mokiniams įsiminė ir ypatingi ,,Art Deco“ architektūros pastatai. Paskui vaikams buvo pateikta dešimt įdomių faktų apie vietovę, informaciją plačiau pristatė Mr. O.Arau. Buvo įdomu sužinoti, kad miestą įkūrė moteris, kad ten yra daugiausia tarptautinių bankų, kad įžymybės turi savo namus saloje, vadinamoje Star Island, o daugybė nardytojų atvyksta nardyti į Majamį, nes čia yra daug nuskendusių laivų ir
t. t. Kai pristatymas buvo baigtas, mokiniams teko dalyvauti žaibo turnyre ir atsakyti į klausimus.
Laikas saulėtame Majamyje su energingu mokytoju prabėgo labai greitai ir buvo puikus atokvėpis nuo niūraus oro už lango. Džiaugiuosi savo mokiniais: jų aktyvumu, geranoriškumu ir žiniomis.
Sigita Emesone,
anglų kalbos mokytoja metodininkė