Nuotolinis mokinių ir mokytojų susitikimas

Siųsti Versija spausdinimui

Betygalos Maironio gimnazija kaip šalis partnerė nuo 2020 m. rugsėjo pradėjo vykdyti tarptautinį „Erasmus+“ projektą „Smart Classes for Generation Z“. Besitęsiantis karantinas neleidžia keliauti po pasaulį, tačiau puikią išeitį rado mūsų projekto koordinatorė Vasilena iš Bulgarijos – ji pasiūlė surengti pirmąjį mokinių ir projekto šalių partnerių susitikimą, pavadintą „Ice breaking“, nuotoliniu būdu.
Kovo 24 dieną mokiniai ir mokytojai iš Bulgarijos, Šiaurės Makedonijos ir Lietuvos paruošė pristatymą apie save, savo mokyklą, šalį ir švietimo sistemą. Nuotoliniu būdu pakeliavome po Razlog ir Skopje miesto mokyklas, matėme jų patalpas, bendruomenę, įvairias vykdomas veiklas. Užduodami vieni kitiems klausimus, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kitų šalių švietimo sistema, mokomaisiais dalykais, sportine veikla ir neformaliuoju ugdymu. Taip pat susitikimo metu išrinktas projekto logotipas. Labai smagu, kad daugiausia balsų gavo mūsų šalies logotipas, kurį kūrė Ig klasės mokinė Kamilė.
Džiaugiamės, kad galėjome visi susitikti ir susipažinti. Tikimės, kad kiti susitikimai įvyks jau gyvai. Nekantriai visi jų laukiame.
Sigita Emesone,
anglų kalbos mokytoja metodininkė

Komentarų nėra