Pabėgimai į Šiluvą „Adventus: kad ramybė ateitų“

Siųsti Versija spausdinimui

Kai savo kasdienybėje dažnai judame greičiau nei norime ar galime, yra vieta, kurioje galima trumpam stabtelti. Pabėgimai į Šiluvą – tai asmeninės ramybės laikas, dovanojantis paskaitas su diskusijomis ir dvasinius pokalbius su vietos ir kultūros pažinimu.
Šiluvos piligrimų centras drauge su Vilniaus dominikonais kviečia vieną gruodžio savaitgalį pabėgti į Šiluvą tam, kad ramybė ateitų. Nuo gruodžio 2 d. iki 4 d. jūsų lauks prasminga dovana artimui, kalėdaičių sau ir artimiesiems gaminimas, paskaitos ir susitikimai su arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ, Šiluvos parapijos klebonu Erastu Murausku, broliu dominikonu t. Mindaugu Slapšinsku, kun. Robertu Urbonavičiumi, sesėmis eucharistietėmis – jie visi susiburia, kad kiekvienam dalyvaujančiam rastų laiko.
Kviečiame vieną gruodžio savaitgalį pabėgti į Šiluvą ir susigrąžinti asmeninę ramybę. Apgyvendinama sesių eucharistiečių vienuolyno patalpose ir Jono Pauliaus II namuose.
Kaina – 120 Eur žmogui. Į kainą įskaičiuota apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose, maitinimas tris kartus per dieną, intencijų žvakės, kalėdaičio gamyba, paskaitos ir susitikimai. Į kainą neįskaičiuotas atvykimas iki vietos.
Būtina registracija iki lapkričio 25 d. Vietų skaičius itin ribotas. Registracija vyksta el. paštu info@siluva.lt. Daugiau informacijos galite rasti www.siluva.lt ir www.dominikonai.lt.
Į klausimus atsakome el. paštu info@siluva.lt arba telefonu 8 663 62 840 (Silvija).
Šiluvos piligrimų centro informacija

Komentarų nėra