Pabeldė angelas į mūsų širdis

Siųsti Versija spausdinimui

Kaulakių biblioteka pasipuošė laukdama svarbaus metų renginio – po metų pertraukos vėl surengtas adventinis vakaras „Pabeldė angelas į tavo širdį“. Kaip ir kasmet, karpiniais dekoruoti langai, papuošta eglutė, padarytos dekoracijos.
Gražiomis giesmėmis susirinkusiųjų širdis virpino sakralinės muzikos ansamblis ir Smiltė Skutkevičiūtė iš Vadžgirio, Naglis Mačėnas iš Veliuonos. Jų vadovė – energingoji ir visur suspėjanti Lina Lukošienė. Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas atvyko su savo mokiniu Pauliumi, susirinkusiesiems dovanojo ne tik savo atliekamų kūrinių, bet ir surengė tikėjimo tiesų egzaminą užduodamas klausimų, į kuriuos ieškojome atsakymų, ir ne taip lengva buvo jų rasti. Romantiškai žvakių ir žibinto šviesoje savo dainas atliko S. Skutkevičiūtė. Visi buvo pakerėti renginio pabaigoje N. Mačėno atliktų giesmių grožio ir atlikėjo balso tembro, net ir pasibaigus renginiui dar kurį laiką niekas nepajudėjo iš vietos. L. Lukošienės renginio pradžioje pasakyti žodžiai, kad pajustume vakaro dvasią ir pakiltume link debesų, išsipildė su kaupu. Sugrįžome į namus kupini pakylėjimo ir su juo liekame laukti didžiųjų metų švenčių.
Dėkoju renginio rėmėjams: Pagojukų seniūnijos seniūnui Antanui Valantinui, verslininkei Linai Pocienei, fotografui, „Alio Raseinių“ feisbuko paskyros redaktoriui Vytaliui Judickui už nuotraukas ir vaizdo įrašus.
Zita Gedminienė,
Kaulakių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra