Padėk beglobiui gyvūnėliui

Versija spausdinimui

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų savo namuose turime augintinį: šuniuką, katinėlį, žuvyčių ar kt. Laikui bėgant jie tampa visaverčiais šeimos nariais. Mes pamilstame juos, jie – mus. Labai išgyvename, jeigu jiems kas nors nutinka… Tačiau kartais atsitinka taip, kad tie minkšti, pūkuoti ir labai meilūs gyvūnėliai netenka pastogės, šilto guolio ir lieka be maisto. Tada būtina jiems padėti.
Lopšelio-darželio „Liepaitė“ bendruomenė jau apie dešimt metų organizuoja tokias kilnias akcijas kaip „Padėk beglobiui gyvūnėliui“. Negalime likti abejingi žinodami, kad galima kam nors padėti. Pasinaudodami proga, kad spalio mėnesį yra Gyvūnų globos diena, ėmėmės iniciatyvos. Grupėse greitai pasklido žinia, kad reikia atnešti maistelio, paklotų ar kitų reikalingų daiktų mūsų mažiesiems draugams. Labai dėkojame tėveliams už aktyvumą ir greitą sureagavimą.
Spalio 25 d. viską sukrovę į automobilį pajudėjome Kauno link, kur mūsų laukė jau seniai pažįstami draugai Sausinės kaime, Kauno rajone. Džiaugiamės atlikę labai kilnų ir reikalingą darbą.
Namo grįžome su šypsenomis, nes tikime ir žinome, kad atjautos silpnesniems, nuoširdumo, gailesčio reikia vaikus mokyti nuo mažens, formuoti jiems požiūrį ir supratimą, kad visada reikia padėti silpnesniems ir negalintiems pasirūpinti savimi. Tik matydami gerą pavyzdį jie ir patys užaugę darys gerus darbus, kaip tame visiems gerai žinomame posakyje: „Kaip šauksi, taip atsilieps.“

Aušra Jankauskienė,
lopšelio-darželio „Liepaitė“ direktorė

Komentarų nėra