Padėkos vakaras Gėluvoje

Siųsti Versija spausdinimui

Koks didelis ir stiprus gali būti dėkingumas, kiek daug jame gali tilpti gyvybės ir vilties, galėjo pajusti visi, kurie atskubėjo į nuoširdų ir jautrų tradicinį Gėluvos kaimo bendruomenės padėkos vakarą „Dėkingumo niekada nebūna per daug“. Tai jau 20-asis renginys, kai norisi prisiminti, kuo metai buvo lemtingi, geri, dosnūs bendruomenei, pasidžiaugti žmonėmis, savo geranorišku darbu, trykštančiu entuziazmu, energija prisidedantiems prie Gėluvos kaimo bendruomenės vardo. Tai laikas, kai norisi dėkoti už rūpestį, meilę ir dėmesį, už palaikymą ir padrąsinimą įgyvendinant svajones.
Renginys prasidėjo suvaidinta scena „Kiškio Piškio puota“, kai kiškių šeimyna perima besibaigiančius Tigro metus. Karalius kiškis, bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, paminėjo, kad į pabaigą einantys metai visada priverčia sustoti ir pamąstyti, ką nuveikėme. Kiek renginių, darbų, švenčių, projektų, išvykų per šiuos metus būta! Tačiau tikrai ne visi jie būtų įvykę, jei ne žmonės, kurie rėmė ir padėjo. 2022-ieji buvo reikšmingi ir darbingi, galime drauge pasidžiaugti per 20 veiklos metų nuveiktais darbais, kad tęsdami tradicijas gražiai kuriame aktyvų bendruomeninį gyvenimą.
Smagu, kad baigiantis metams turėjome galimybę nominacijas įteikti ir nuoširdžiai ištarti ačiū rėmėjams. Už norą padėti kaimo bendruomenei „Gerumo obuolys“ skirtas UAB „Autmeta“, KB „Medeinos pienas“, UAB „Vudlita“, UAB „Linvida“, UAB „Biokora“, UAB „Bordena“, UAB „Rimdalė“, R. Paulausko įmonei „Autolera“. Nominacija „Metų rūpestėlis“ įteikta Almai Grybienei, „Dosni širdis“ – Aurimui Gelžiniui, „Kaimyniškiausia bendruomenė“ – Didžiulių kaimo bendruomenei. Tai padėka už nuoširdžią pagalbą, rūpestį ir kilnias pastangas padėti kitiems.
Šiemet savo sodybas gražiausiai tvarkė ir nominacija „Metų gražiausia sodyba“ įteikta Laimutei ir Robertui Grižams. Už estetiškai, pavyzdingai sutvarkytą ir išpuoselėtą bendruomenės aplinką gavome mero padėką. Nominacija „Metų atradimas“ skirta Lijanai Rimkienei už dalyvavimą respublikinėse veislinių šunų parodose.
Už nenuilstantį norą padėti kaimo bendruomenei, už nuoširdų bendradarbiavimą ir aktyvų dalyvavimą bendruomeninėje veikloje medaliai „Ačiū už paramą ir pagalbą“ įteikti bendruomenės tarybai ir aktyviausiems bendruomenės nariams. Tai žmonės, kuriais galima betarpiškai pasitikėti, tai lyg gerieji angelai, atskrendantys tada, kai to labiausiai reikia. Gėluvos krepšinio komandai ir moterų ansamblio „Gėluvos gaida“ dalyvėms įteiktos įrėmintos renginių nuotraukos.
Šventiniu laikotarpiu šiemet kaip niekad daug sodybų nušvito ryškiaspalvėmis šviesomis, sukurdamos stebuklingą šventinę nuotaiką. Išskirtinai atrodė Dubysos ir Vingio gatvių gyventojų namų dekoracijos. Nominacijomis „Šventiškiausia sodyba“ įvertintos Justinos ir Šarūno Kaženauskių, Onos ir Eugenijaus Jankauskų sodybos bei kalėdine nuotaika gyvenantys Jučių kaimo gyventojai, kartu su Ligita ir Rasa surengę net Kalėdinės eglės įžiebimo šventę. Nominacijų įteikimai buvo sutikti sveikinimais ir plojimais. Pati nominacijų idėja yra ne tik pastebėti pasižymėjusius žmones ir įvykius, bet ir skatinti pačių žmonių aktyvumą renkant nominantus. Išdalintas padėkos pyragas tiems, kurie darė gerus darbus visos bendruomenės labui.
Vakaro metu prie bendruomenės plakato prisiekė naujai priimti bendruomenės nariai Neringa ir Gediminas Petkevičiai, Vitalija ir Nerijus Dinapai bei Česlovas Matukaitis. Po iškilmingos priesaikos jiems įteikti bendruomenės nario pažymėjimai. Įvairiais žaidimais, humoristinėmis užduotimis, muzikos garsais ir dainomis džiugino muzikinė grupė iš Kauno. Visi šoko, dainavo, vaišinosi šventiniais patiekalais ir nepastebėjo, kaip į šurmulį įsipynė Kalėdų Senelis su Snieguole. Jie šventės dalyvius pakvietė prie eglutės, kur buvo paslėptos dovanėlės. Kiek vėliau visus pakvietė šiltai apsirengus išeiti į lauką prie kalėdinės eglės iššauti šventinio fejerverko.
Ačiū visiems, kurie kaimą papuošėte kalėdine dvasia, nuoširdžiai dirbantiems bendruomenės labui, negailintiems jėgų, neskaičiuojantiems laisvalaikio. Tegul atskubėję 2023-ieji neša dideles svajones ir jų išsipildymą, nuoširdų bendravimą, gėrį, stiprybę. Būkite laimingi.

Zita Vazgienė,
bendruomenės tarybos narė

Komentarų nėra