Padovanokime vaikams jūrą!

Versija spausdinimui

Kviečiame įstaigas, įmones ir geros valios žmones prisidėti prie gražios iniciatyvos!
Kiekvienas vaikas nusipelno patirti vasaros džiaugsmą, pajusti saulės šilumą, basomis kojomis bėgioti smėliu ir klausytis bangų ošimo. Deja, ne visi turi tokią galimybę. Yra daugybė vaikų iš sunkiai besiverčiančių šeimų, kurie niekada nebuvo prie jūros ir net neįsivaizduoja, kokia nuostabi ji gali būti. Pirmą kartą pamatyti jūrą – tai nepaprastas įspūdis, kuris ilgam išlieka atmintyje ir gali pakeisti žmogaus – vaiko požiūrį į pasaulį. Tai tarsi atradimas, atveriantis naujas duris į nuotykius, džiaugsmą ir nepamirštamus prisiminimus.
Mūsų iniciatyvos tikslas – suteikti šiems vaikams nepamirštamą vasaros dovaną – kelionę prie jūros. Norime, kad jie galėtų pasimėgauti gamtos grožiu, pajusti laisvės ir džiaugsmo jausmą, užmegzti naujas draugystes ir sukurti nepamirštamų prisiminimų.
Kiekvienas jūsų indėlis, kad ir mažas, gali padėti mums įgyvendinti šią svajonę. Surinktos lėšos bus naudojamos transportui, maitinimui ir pramogoms.
Išvyka prie jūros planuojama 2024 m. liepos 10 d.
Būkime vieningi ir padovanokime vaikams nepamirštamą vasaros nuotykį, nes kartu galime nuveikti daugiau!
Išsamesnė informacija: Neringa Martinaitienė, el. p. neringa.martinaitiene@rspc.lt, tel.: +370 647 28 019, +370 695 82 088.
Pervesti paramą galite į (AB Luminor) banko sąskaitą LT06 4010 0414 0027 8403.
Pavedimo paskirtis – Padovanokime vaikams jūrą.
Organizatoriai – BĮ Raseinių socialinių paslaugų centras.

Komentarų nėra