Padovanotas stebuklas

Versija spausdinimui

Bokštai kryžius į dangų įrėmę,
Rodos, kalbas su Tėvu visų,
Tyliai leidžiasi šventos Kalėdos
Snaigėm – plunksnom baltų angelų.
Ir širdis lyg sušalęs kačiukas
Glaudžiasi prie bažnyčios senos,
Tiki, kad atpažins ją Dievulis:
Ir priglaus, ir supras, ir paguos.
Mums stebuklas visiems dovanotas –
Greit gims žemėje Dievo sūnus.
Širdyje – šiltos angelo pėdos
Ir visus apkabinęs dangus…
Aušrelė Jovarauskienė
Gruodžio 10 dieną Butkiškės bibliotekos organizuotoje adventinėje padėkos popietėje „Esi šalia“ apmąstymams susibūrė keturi kaimai: Butkiškė, Kilupiai, Vosbutai (Jurbarko r.) ir Juodaičiai (Jurbarko r.).
Nėra lengva šventiniame šių dienų šurmulyje tarp pirkinių, šviesų, blizgučių turėti omenyje, kad adventas yra skirtas susikaupimui ir savitvardai. Tokią šventę norėjome surengti, džiaugiamės, kad mums pavyko.
Dalyvavimu renginyje mus pagerbė Butkiškės parapijos administratorius su kunigo teisėmis ir pareigomis teologijos mokslų daktaras Oskaras Petras Volskis, vienuolė vargonininkė Virginija, viešnios iš Kauno Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos, Kultūros, meno ir mokslo asociacijos „Kūrėjų menė“ narės poetė Aušra Jovarauskienė ir poetė, nuostabaus balso savininkė Salomėja Ruzgienė.
Dėkojome aktyviausiems bibliotekos skaitytojams, renginių lankytojams, pagalbininkams. Jauniausia, aktyviausia vaikų grupėje yra Milita Svirnelytė, suaugusiųjų grupėje aktyviausia skaitytoja, renginių lankytoja, pagalbininkė, renginio rėmėja – Liudvika Radvilienė. Padėkota visoms aktyvioms skaitytojoms: Danguolei Noreikienei, Ritai Ričkuvienei, Bronei Bortnikaitei, Adijanai Bugenienei, Nijolei Mikalauskienei. Nuolatinė renginių rėmėja, aktyvi skaitytoja poetė Irena Jokubauskienė buvo pasveikinta ir su gruodžio 11 dieną švęstu gimtadieniu. Linkėjome Irutei išlikti tokiai pat energingai, kūrybingai, sveikai.
Skambėjo butkiškiečių, nuostabių balsų savininkių Albinos Pranckevičienės ir Antaninos Bortnikaitės atliekamos giesmės.
Prasmingomis, šiltomis, jausmingomis, šiam išskirtiniam laikotarpiui skirtomis eilėmis, jų skaitymu, dainomis, jų atlikimu mus ilgai žavėjo viešnios Aušrelė ir Salomėja. Buvo šilta, jauku ir gera.
Dėkojame butkiškiečiams, aplinkinių kaimų žmonėms už dalyvavimą, buvimą šalia, už dovanas. Baigdami linkėjome vieni kitiems ramaus adventinio laikotarpio, prasmingų, laimingų šv. Kalėdų!
Vilma Augustinavičienė,
Butkiškės filialo vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra