Pagyvenusių žmonių dienos minėjimas Kalnujuose

Siųsti Versija spausdinimui

Menas gyventi nėra prie gyvenimo pridėti daugiau metų, tai menas prie metų pridėti gyvenimą. Prancūzų rašytojas Volteras yra pasakęs: „Kvailiui senatvė – našta, neišmanėliui – žiema, o protingam – auksinė pjūtis.“
Gausus būrys Kalnujų seniūnijos gyventojų susirinko į Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimo šventę, kurią organizavo kultūrinių renginių organizatorė Kalnujuose Laimutė ir Kalnujų bibliotekos bibliotekininkė Daiva. Renginyje dalyvavo Raseinių literatų klubo „Dubysa“ pirmininkė Danguolė Peckuvienė. Ji paskaitė savo kūrybos eilėraščių iš naujai rengiamos išleisti knygos. Danguolės eilėse jaučiama didelė meilė Raseinių krašto gamtai, kaimui, istorijai ir šiuolaikinėms aktualijoms. Onutė Babonienė pristatė senjorams Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veiklą ir planus, kvietė dalyvauti universiteto užsiėmimuose. Kalnujiškė poetė Irena Mažintienė paskaitė keletą naujai parašytų eilėraščių. Dainomis ir muzika visus linksmino Girkalnio liaudiškos muzikos kapela „Gojus“, kuriai vadovauja Sigita ir Antanas Vaitiekūnai. Kapelos atliekami kūriniai neleido senjorams nustygti vietoje. Tranki muzika ir mėgstamos dainos, kurias atliko Jolita ir Antanas, kvietė visus pasisukti šokio sūkuryje. Seniūnė Regina pasveikino esamus ir buvusius mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir tiems, kurie palikę nesibaigiančius buities darbus dalyvavo šventėje.

Daiva Myniotienė,
Kalnujų bibliotekos
vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra