Paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Siųsti Versija spausdinimui

Metai suteikia žmogaus gyvenimui prasmės ir gylio, todėl džiaugiamės Raseinių rajono žmonėmis, kurie tai suvokia ir aktyviai įsitraukia į prieš dešimtį metų prie Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos įsteigto Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veiklas. Senatvė yra dar viena galimybė atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau. Tai laikas pasijusti reikalingam, laimingam ir savo patirtimi pasidalyti su kitais. Raseinių TAU kasmet vis plečia ir įvairina savo veiklas, kasmet daugėja ir studentų.
Spalio 1-ąją minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba jau daug metų organizuoja tradicinį renginį, skirtą šiai dienai paminėti. Raseinių TAU studentai buvo pakviesti į šventinį renginį „Žmogui reikia žmogaus“, vykusį Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Susirinkusiesiems buvo perduoti Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto rektorės Zitos Žebrauskienės, Raseinių TAU dekano prof. Antano Norkaus sveikinimai. Sveikino ir linkėjo sveikatos, noro mokytis istorijos mokslų daktarė, Medardo Čoboto TAU istorijos fakulteto dekanė Vida Kniūraitė, Raseinių švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Silva Morkevičienė. Savo aktyvia veikla, gražiais šokiais ir dainomis džiugino rajono Kultūros centro „Sugrįžki, jaunyste“ šokėjai (vadovė Ona Babonienė), Raseinių TAU studentų linijinių šokių grupės (vadovė Valdonė Balčaitienė). Visi susidomėję klausė prof.
V. Kniūraitės paskaitos „Močiutė ir žmonijos pažanga“, renginį filmavo operatorius Vytautas Vasiliauskas, Medardo Čoboto universiteto vaizdo kronikos kūrėjas. Jis padovanojo filmuotą medžiagą apie Raseinių TAU studentų linijinių šokių grupių pasirodymą tarptautiniame senjorų šokių festivalyje „Senjorų šokių pynė 2022“.
Šventės baigiasi, o gyvenimas ir Raseinių TAU studentų veiklos tęsiasi neleidžiant sau tingėti, nenuvertinant savo galimybių, mylint save ir stengiantis išsaugoti aktyvų gyvenimo būdą.
Nijolė Vežbavičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos
metodininkė

Komentarų nėra