Paplūdimio tinklinio turnyras Gėluvoje

Siųsti Versija spausdinimui

Zita VAZGIENĖ

Gėluvos kaimo bendruomenė prie gražiosios Dubysos, privačioje teritorijoje, sutvarkė paplūdimį ir įrengė tinklinio aikštelę. Nors darbai užsitęsė keletą metų, bet šiuo
metu tinklinio aikštelėje nuo ryto iki vakaro kamuolį muša tiek suaugę, tiek mažieji poilsiautojai, kurių karštomis vasaros dienomis netrūksta. Paplūdimį pamėgo vietiniai, Ariogalos miestelio ir aplinki-nių kaimų gyventojai.

Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys ir sporto entuziastas Zenonas Rajunčius, populiarindami šią sporto šaką, praėjusių metų rugpjūtį surengė paplūdimio tinklinio turnyrą ir aikštelės atidarymo iškilmes. Turnyras įvyko. Išvargę, bet geros nuotaikos dalyviai ir svečiai išsiskirstė su viltimi sugrįžti, nes organizatoriai pažadėjo, kad turnyras taps tradiciniu.

Ir štai karštą šių metų rugpjūčio 27-osios rytą į Gėluvos kaimo bendruomenės paplūdimio turnyrą LR Seimo nario Edmundo Jonylos taurei laimėti suvažiavo aštuonios komandos, svečiai, rėmėjai. Atidaryme dalyvavęs Seimo narys pasidžiaugė gražia iniciatyva, vis popu-liarėjančiu paplūdimio tinkliniu mūsų rajone, kad Gėluvoje šis turnyras sulaukia vis didesnio dalyvių skaičiaus, palinkėjo sportininkams sėkmės tinklinio aikštelėje. Taip pat už puikiai suorganizuotą turnyrą padėkojo Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkui Jonui Vazgiui ir varžybų teisėjui Zenonui Rajunčiui, įteikdamas jiems padėkas.

Nuo ryto iki vakaro tinklinio aikštelėje vyko įnirtingos kovos dėl apdovanojimų. Varžybos vyko ratų sistema, todėl komandos susitiko tarpusavyje, o stipriausi – finale. Kova buvo atkakli, prireikė trijų setų.

Pirmą vietą iškovojo ,,Slėnio“ komandos duetas Rimas Bakanauskas ir Viliaus Grigaliūnas iš Ariogalos, antroji atiteko ,,Brolių“ komandai, kurioje žaidė broliai Donatas ir Aurimas Repečkos iš Ariogalos. Trečiąja vieta turėjo tenkintis komanda ,,Lengvas taškas“ su Justinu Tautkumi ir Tadu Vitausku taip pat iš Ariogalos. Iš kaimų bendruomenių komandų geriausiai sekėsi Gėluvos  komandai su Karoliu Kaženausku ir Andriumi Rupeika, kurie nusileido daugiau žaidybinės patirties turintiems duetams.

Tie, kurie nerungtyniavo, galėjopasivaišinti užkandžiais, atsigaivinti gėrimais ir išsimaudyti Dubysoje. Bežiūrint rungtynes ir besišnekučiuojant laikas prabėgo nepastebimai. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti LR Seimo nario Edmundo Jonylos diplomai, taurės ir medaliai. Gėluvos kaimo bendruomenė įsteigė taures: naudingiausio turnyro žaidėjo, taurė atiteko ,,Slėnio“ komandos žaidėjui Rimui Bakanauskui, vyriausio turnyro žaidėjo taurę atsiemė Vidmantas Račkus, jauniausio – Dovydas Dapkus. Specialiaisiais prizais buvo apdovanota Gėluvos vaikinų komanda, vienintelė merginų komanda ,,Rūgštelės“ su Rimante Rimydyte ir Migle Švenčionyte.

Apdovanojimus įteikė LR Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja Zita Vazgienė ir Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys.

Už turnyrą esame dėkingi rėmėjams – LR Seimo nariui Edmundui Jonylai, Ariogalos seniūnijos seniūnui Juozui Labanauskui, Zenonui Rajunčiui ir Gėluvos kaimo
bendruomenei.

Turnyras baigėsi, baigėsi ir vasara, bet noras sportuoti nedingo. Belieka laukti naujų turnyrų ant smėlio kitais metais.

Komentarų nėra