Paroda „Draugystė su Opa ir Pa

Siųsti Versija spausdinimui

Priešmokykliniais metais vaikai į pažinimo šalį keliavo lydimi linksmų personažų. Priešmokyklinukai mokomąją medžiagą įsisavina žaidimo forma. Tad šiuolaikiški, gan keistai atrodantys kiškis Opa ir vėžlys Pa vaikus įtraukia į ugdymo procesą, motyvuoja mokytis. Neįprasti Opa ir Pa vardai vaikams patinka, žadina vaizduotę, skatina kūrybiškumą, sudomina ugdantis ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu. Baigiantis mokslo metams, gegužės mėnesį, personažai atsisveikindami kviečia juos nupiešti, nulipdyti, sukonstruoti, meistriškai sukurti įvairiausiomis priemonėmis.
Rajono parodą organizavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos PU mokytojos Vida ir Vaida. Šiemet paroda pasipildė vaikų saviraišką, fantaziją įrodančiais savitais darbais, kompozicijomis. Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinėje virtualioje parodoje eksponuojami 57 kūrybiniai darbai, ugdytinius dalyvauti paskatino 17 rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų. Virtuali paroda eksponuojama www.rspt.lt ir www.viktoropetkaus.lt.
Dėkojame visiems, atsiuntusiems savo darbus parodai, pedagogėms, tėveliams, paskatinusiems kurti, ir vaikams, jems išsiųstos padėkos už dalyvavimą.
Greitai mažieji kūrėjai peržengs mokyklos slenkstį. Ši piešinių paroda – gražus būsimų pirmaklasių atsisveikinimas su pamėgtais draugais OPA ir PA.
Geriausi draugai girdi, net jei tu nekalbi. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas, o pati vaikystė žavinga ir su įsivaizduojamais, ir su atrastais tikrų tikriausiais draugais.
Vida Lazdauskaitė ir Vaida Naujokaitienė,
parodos organizatorės, PU mokytojos

Komentarų nėra