Pasiekta ilgai laukta krepšininkų pergalė

Versija spausdinimui

Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos A divizione rungtyniaujanti Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ išvykoje susitiko su Akmenės r. SC-,,Akmenės kraštas“ ekipa. Abiem komandoms šis sezonas klostosi ne taip, kaip norėtųsi, tad ir vienai, ir kitai ekipai pergalė šiose rungtynėse buvo reikalinga kaip tyro oro gurkšnis. Jau besibaigiant pirmam kėliniui raseiniškiai parodė, kad šiame susitikime jie pasiryžę atiduoti visas jėgas ir neleis varžovams net pagalvoti apie pergalę. Rimtų darbų krepšininkai ėmėsi antrame ketvirtyje, jame prapliupo tolimais metimais ir laimėjo kėlinį 14:35. Po didžiosios pertraukos raseiniškiai ir toliau tęsė trijų taškų vertės metimų fiestą (per rungtynes pataikė net 21 tolimą metimą, juos realizuodami 50 proc. taiklumu) ir pasiekė itin svarbią, ilgai lauktą pergalę rezultatu 66:99. Nugalėtojams Ernestas Serkevičius pelnė 20 taškų, Arijus Adomauskas pridėjo 15, po 14 surinko Emilis Maziliauskas ir Gedas Jucius.
Šį savaitgalį Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ abejas rungtynes žais namuose. Penktadienį 19.00 val. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje priims varžovus iš Kuršėnų, o šeštadienį 16.00 val. lauks akistata su vienais iš čempionato lyderių Kauno r. ,,Omega-Tauras“ ekipa.
Savaitgalio susitikimai nesėkmingai susiklostė B divizione rungtyniaujančiai ,,Brosta-KKSC“ komandai. Penktadienio vakarą į Raseinius atvyko jaunieji Klaipėdos ,,VKKM-Neptūnas“ krepšininkai. Jie nuo pat rungtynių pradžios ėmė demonstruoti solidų žaidimą prieš ,,snūduriuojančius“ raseiniškius. Po didžiosios pertraukos į aikštę grįžusi Raseinių ekipa atrodė visiškai kitaip. Atkutę krepšininkai per dalį kėlinio panaikino turėtą 20 taškų deficitą ir išsiveržė į priekį. Deja, ketvirtame ketvirtyje aikštės šeimininkai apmaudžiai klydo, o tuo pasinaudoję varžovai vėl susigrąžino iniciatyvą ir pergalingą skirtumą išlaikė iki rungtynių pabaigos (83:96). Nuo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Igno Bytauto žaidimas, jis pelnė 35 taškus ir surinko net 44 naudingumo balus.
Kitą dieną ,,Brosta-KKSC“ komanda Kaune susitiko su ,,LKSK-Gijos klinika“ krepšininkais. Pastarieji šiame sezone dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo. Tad kur kas labiau šias rungtynes norėję laimėti aikštės šeimininkai demonstravo didelę energiją ir vieningumą, taip ,,pagaudami“ nepasiruošusius raseiniškius. Ketvirtame kėlinyje surengtas varžovų spurtas 22:7 suteikė solidų pranašumą, jį per vėlai susizgribusiems raseiniškiams panaikinti nepakako laiko. Dar vienas pralaimėjimas patirtas rezultatu 80:72. Šį kartą puolime geriausiai sekėsi Gvidui Kačiušiui, surinkusiam 25 taškus, ir Gabrieliui Kreimeriui, pridėjusiam 17.
Informaciją apie mūsų krašto komandas ir RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.