Paukščiai sugrįžta į Mirklius

[1]Vėl pakvipo pavasariu, išskridę paukščiai grįžta į gimtąsias vietas. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė gegužės 2 d. dėl paskelbto karantino nuotoliniu būdu suorganizavo tradicinę šventę „Paukščiai sugrįžta į Mirklius“.
Negalime kartu piešti, lipdyti iš molio, sportuoti, dainuoti, žaisti, pasivaišinti sultimis ir tortu, išsidalyti padėkų ir dovanėlių, todėl šventei vaikučiai ir suaugusieji ruošėsi iš anksto, prieš dvi savaites. Įvairaus amžiaus vaikučiai ir suaugusieji piešė tokį paukštį, kuris jiems suteiktų daugiausia džiaugsmo, savo mintis apie grįžtančius paukščius išsakė į [2]vairia technika piešdami ant popieriaus lapo ar kitu būdu. Visi dirbo namuose, ėmėsi išradingo malonaus darbo ir siuntė po kelias nuotraukas.
Susidarė nemaža parodėlė, visi darbai verti apdovanojimų. Mirklių kaimo bendruomenė atsidėkodama už dalyvavimą renginyje visus dalyvius apdovanos artimiausiame renginyje po karantino.
Šventėje nuotoliniu būdu dalyvavo Raseinių pagalbos šeimai namų socialinė darbuotoja Sonata su vaikučiais, taip pat ir Neringos šokių studijos vaikučiai su vadove Neringa Šlopšniene. [3]Nuoširdžiai visiems dėkoju už dalyvavimą, linkiu daug saulės ir šilumos jūsų namams, naujų idėjų, sėkmės darbuose ir greitai pasimatyti. Už nuostabius darbelius dėkoju Leonardui, Steilai, Elzei, Urtei, Nedui, Helai, Ramintai, Smiltei G., Mėjai, Lilei, Mantui, Kamilei, Austėjai B., Arnėjai, Ievai, Akvilei, Gretai, Ugnei, Kamilei, Rūtai, Elijai, Vytautei, Militai, Anelei, Nijolei, Nidai, Sonatai, Jolantai, Livetai, Editai, Lukrecijai, Simonai, Sigitai, Evaldui, Ernestui, Kornelijai ir Neringai.
Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė