Pavasaris Mirkliuose

Siųsti Versija spausdinimui

Balandžio 22 dieną naujuose Mirklių kaimo bendruomenės namuose vyko tradicinė pavasario šventė ,,Pavasaris Mirkliuose“. Ji prasidėjo kitaip negu kiekvienais metais. Susirinkusiuosius sveikino svečiai: Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, rajono Kaimų bendruomenių sąjungos ir Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, rajono Tarybos nariai Andrius Bautronis ir Odeta Borkertienė, Gruzdiškės kaimų bendruomenės pirmininkė Genovaitė Kveselienė.
Kaip ir kiekviename renginyje, sveikino ir muzikine dovana pasidalijo draugai iš Kėdainių – autorinės muzikos grupė „Vaivorykštė“ (Alma ir Edgaras). Jie į Mirklius atvežė nuostabią dainų pynę. Taip pat sveikino ir puikią nuotaiką dovanojo Raseinių rajono kultūros centro kolektyvai: vaikų šokių kolektyvas ,,Pop Dance“ ir Mirklių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas ,,Ritmas“ (vadovė Neringa Šlopšnienė).
Vykdėme ir eismo saugumo projektą, nes Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022–2023 m.“ Su bendruomenės pareigūne Giedre Deveikiene puikiai praleidome laiką. Šventės dalyviai domėjosi policijos veikla, matavosi specialias liemenes, susipažino su policininkų darbo priemonėmis, įsiamžino prie tarnybinių automobilių, prisiminėme ir Kelių eismo taisykles, nes jau prasidėjo intensyvesnis dviračių, paspirtukų vairuotojų ir pėsčiųjų eismas.
Šventėje apsilankė Velykė, ji pravedė žaidimų. Vėliau vyko protų mūšis su įvairiais klausimais, nuotaikingomis užduotimis ir žaidimais. Nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais prizais.
Šventinę nuotaiką kūrė nuostabi renginio vedėja – Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Mirkliuose Žaneta Vaištarienė. Buvo apdovanoti jubiliatai. Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė visiems nuoširdžiai padėkojo.
Už sklandžiai suorganizuotą šventę ačiū rėmėjams: Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių seniūnijos seniūnui Rolandui Klusui, taip pat kultūrinių renginių organizatorei Ž. Vaištarienei, už nuotraukas – J. Vazgiui. Už visokeriopą pagalbą, sveikinimus esu dėkinga šokių kolektyvo ,,Ritmas“ merginoms ir vadovei
N. Šlopšnienei.
Nijolė, Kristina ir Vilma susirinkusiuosius pavaišino savo atsineštais tortais ir kitais skanėstais. Nuotaiką kėlė gražiai papuoštas stalas. Nuoširdžiai ačiū bendruomenės nariams, gardžiais susineštais patiekalais papuošusiems šventinį stalą.
Už informacijos sklaidą ačiū savaitraščiui „Alio, Raseiniai“, portalams „Raseinių naujienos“, „Mano Raseiniai“, ačiū į šventę atvykusiems bendruomenės nariams.
Linksmi šokiai, skambios dainos, nuoširdus bendravimas nutolino liūdnas mintis, liko gražūs prisiminimai apie įdomiai praleistą laiką.

Gražina Andraitienė,
bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra