Pavasaris Mirkliuose

Siųsti Versija spausdinimui

Balandžio 24 dieną Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinė pavasario šventė ,,Pavasaris Mirkliuose“. Susirinkusiuosius sveikino Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkė Diana Kaupaitienė, Regina ir Jonas Paulauskai, bendruomenės narė Judita Bernatavičienė. Nors oras nedžiugino, bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pasidžiaugė atvykusiaisiais ir pakvietė smagiai drauge praleisti laiką.
Šventinę nuotaiką kūrė nuostabi renginio vedėja – Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Mirkliuose Žaneta Vaištarienė. Žaidėme netradicinius žaidimus, minėme mįsles, vyko kiaušinių ridenimo čempionatas, šokome ir dainavome, klausėmės J. Paulausko eilių. Vyko ir velykinių puokščių paroda, kurioje dalyvavo ir puokštes pristatė Raseinių pagalbos šeimai namų vaikučiai ir jų vadovė Sonata, R. ir J. Paulauskai, Onutė ir Edmundas Kazbarai, Nijolė ir Vilius Irkmonai, Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė, Mirklių kaimo bendruomenės nariai ir jauniausia dalyvė Steila Šlopšnytė. Visi dalyviai apdovanoti padėkomis ir prizais.
Puikią muzikinę dovaną padovanojo mūsų draugai – Ramonų mišrus vokalinis ansamblis „Ramūs monai“. Jo vadovas Vaidotas Vilkas vadovauja ir neseniai susikūrusiam Mirklių kaimo bendruomenės ansambliui. Ansamblis pirmą pasirodymą surengė per šią šventę.
Bendruomenės pirmininkė G. Andraitienė visus vaišino savo tradicine koše, o puikiosios šeimininkės Ingrida Kučinskienė, Raminta Kučinskytė ir Genutė Abraitienė išpuošę stalus, pasirūpino kitomis gardžiomis vaišėmis. Už tokį rūpestį pirmininkė yra visoms labai dėkinga.
Renginį vainikavo Raseinių rajono kultūros centro tradicinės instrumentinės muzikos ansamblis „Dubysa“ ir jo vadovas Dainius Maslauskas. Energingasis kolektyvas ir jo nariai pakvietė šokti.
Už įvykusią ir sklandžiai suorganizuotą šventę ačiū rėmėjams: Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių seniūnijos seniūnui Rolandui Klusui, O. ir E. Kazbarams, Birutei Andriulienei, Vilmai Beišienei, N. ir V. Irkmonams. Nuoširdžiai dėkoju
Ž. Vaištarienei.
Už visokeriopą pagalbą dėkinga esu Ingridai Kučinskienei, Ramintai Kučinskytei, Genutei Abraitienei, Algimantui Andraičiui, už informacijos sklaidą – informaciniams rėmėjams „Alio, Raseiniai“, „Raseinių naujienos“, „Mano Raseiniai“ ir ačiū visiems bendruomenės nariams, kurie atvyko į šią nuostabią šventę.
Gražina Andraitienė,
bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra