Pėsčiųjų žygis Šiluvos apylinkėmis

Siųsti Versija spausdinimui

Gegužės 8 dieną būrelis žygeivių leidosi į pažintinį pėsčiųjų žygį Šiluvos piligriminiu keliu (11 km). Žygio metu paminėjome poeto Vytauto Mačernio 100-ąsias gimimo metines ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.
V. Mačernis – jauniausias literatūros klasikas, naujosios lietuvių poezijos pradininkas, vienas reikšmingiausių savo kartos poetų. Žygyje per poilsio petraukėles skaitėme jo eiles, dalijomės įžvalgomis apie poeto kūrybą.
„Mokėkime gyventi nors ir dūžtančiose formose. Mes patys esame šviesa, mes patys esame saulė, todėl neaimanuokime, jeigu aplinkui tamsu, mes nemokame sau kelio nušviest. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą“ (Vytautas Mačernis).
Žygio trasa nebuvo nuobodi, teko išbandyti avalynę ir pelkėtose vietose, pasitikrinti jėgas žygiuojant keliu su nemenkomis kliūtimis. Dėkojame žygeiviams už pasiryžimą, už gerą laiką ir puikią nuotaiką, kurios nesugadino ir žygio pabaigoje užklupęs pavasarinis trumpas lietutis.
Lauksime jūsų ir kituose susitikimuose!
J. Sebeckytė ir N. Aleksandravičiūtė

1 Komentaras

  1. Augustas

    2021-10-13 14:56

    Tokiam žygiui reikalingi normalūs žygio batai, kitaip gali basas grižt iš jo:). Įdomu kiek žmonių dalyvavo, ar populiarus toks dalykas