Piešinių konkursas – viešosios bibliotekos šimtmečiui paminėti

Siųsti Versija spausdinimui

Rajono mokinių piešinių konkursas „Mano svajonių biblioteka“ buvo skirtas Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos šimtmečiui paminėti. Sulaukėme net 187 nuostabių darbų. Dalyvavo vaikai iš visų rajono mokyklų. Smagu žinoti, kad mamos ir tėčiai, mokytojos, dailės studijų vadovės su vaikais ne tik piešė, bet ir diskutavo, plačiau kalbėjo apie biblio­teką kaip apie įdomių užsiėmimų ir susitikimų erdvę, pateikė mums neįtikėtiną kiekį naujų idėjų, kaip šią erdvę paversti dar patrauklesne ir naudingesne ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Ačiū visiems už gražias iniciatyvas. Vaikai ne tik sukūrė žavių piešinių, bet ir atkreipė dėmesį į knygas bei jų skaitymo svarbą. Ačiū, vaikai, jums už neribotą fantaziją, įdėtą širdį ir nepakartojamus darbelius. Visi esate verti prizų, bet taisyklės lieka taisyklėmis…
Darbų vertinimo komisija paskelbė konkurso laureatus. 6–10 metų grupėje: I vieta – Agnieška Aukštakytė (10 m., Raseinių Šaltinio progimnazija, 4 b kl.), II vieta – Margarita Griciūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija, 3 b kl.), III vieta – Ugnė Armonaitė (10 m., Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla).
11–14 metų grupėje: I vieta – Astrėja Vaitkevičiūtė (11 m., Raseinių rajono kultūros centro dailės studija), II vieta – Emilija Savickaitė (11 m., Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, 5 b kl.), III vieta – Indrė Griciūtė (13 m., Raseinių rajono kultūros centro dailės studija).
15–17 metų grupėje: I vieta – Agnė Zubrickaitė (Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 9 kl.), II vieta – Eva Laurinavičiūtė (17 m., Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija), III vieta – Akvilė Paulauskaitė (Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 11 kl.).

Rajono Vaikai stebino savo gražiais darbais, tad papildomai už kūrybiškumą buvo apdovanoti paskatinamaisiais prizais: Gabrielius Bartusevičius (10 m., Raseinių Šaltinio progimnazija, 4 a kl.), Luna Maslauskaitė (10 m., Raseinių Šaltinio progimnazija, 4 a kl.), Inesa Pranskutė (11 m., Girkalnio pagrindinė mokykla, 5 kl.), Rugilė Nainytė (12 m., Girkalnio pagrindinė mokykla, 5 kl.), Laura Gliaudytė (Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 12 kl.) ir Mildaras Karvelis (Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 12 kl.).
Dėl karantino įvestų apribojimų neturėjome galimybės sukviesti visų laureatų į bendrą pagerbimo šventę. Kvietėme į biblioteką atvykti grupelėmis ir po vieną, sveikinome nuotoliniu būdu. Nugalėtojų diplomus ir konkurso dovanas vaikams, padėkas mokytojams už puikų mokinių paruošimą konkursui organizatorių prašymu įteikė rajono mokyklų ir viešosios bibliotekos filialų bibliotekininkai. Ačiū jiems ir kitiems darbuotojams, prisidėjusiems prie šio konkurso reklamos, prie svarbios ne tik rajono bibliotekininkams, skaitytojams, renginių lankytojams, bet ir visiems rajono gyventojams datos – bibliotekos šimtmečio – garsinimo.
Į biblioteką pristatytų konkurso darbų paroda eksponuojama Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos I aukšto fojė. Kviečiame apsilankyti ir pasigrožėti. Visi darbai eksponuojami virtualioje parodoje https://drive.google.com/drive/folders/19dp0JxQUIsTtLnf8HCe-Y00oRvLl9m2g.

Jolanta Gudeikytė,
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios
bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų
literatūros skyriaus vedėja

Komentarų nėra