Plaukimas Dubysa baidarėmis

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 18 d. rytą Palendrių kaimo jaunimas, lydimas bendruomenės pirmininko Lino Girdžiaus, susiruošė baidarėmis įveikti tam tikrą Dubysos atkarpą. Plaukimas prasidėjo nuo Milašaičių ir sėkmingai baigėsi ties Ariogalos Dainų slėniu. Nors orai mūsų ir nelepino, bet plaukti buvo įdomu ir smagu. Merginos maudėsi su drabužiais, nes pasak jų, negalvojo, kad vandens bus iki kaklo. Kai kuriems vaikinams teko ir apsiversti, netgi stebėti, kaip po truputį tolsta jų tuščia baidarė.
Įveikę Dubysos upę, truputi suliję ir truputį sušalę, visi įgulos nariai baidarių savininko buvome parvežti  į jo sodybą. Čia buvo suplanuota nakvynė palapinėse. Nors buvome pavargę, bet turėjome jėgų pasistatyti palapines ir draugiškai sėdome vakarieniauti prie bendro stalo. Labai pravertė šiltas maistas. Juo pasirūpino mamos Diana Čečkauskienė ir Audronė Girdžienė, kurios į didelius kareiviškus termosus prigamino barščių bei makaronų košės su konservuota mėsyte. Išalkę draugiškai valgėme, gyrėme šeimininkes. Po to užkūrėme laužą, besišnekučiuodami dar kepėme dešreles ir vakarojome. Norintys žaidė tinklinį. Apie vidurnaktį nuėjome miegoti. Ryte visi laimingai grįžome į namus.
Baidarėmis Dubysa plaukėme ir pernai, tik šiemet pasirinkome kitą maršrutą, todėl tradiciją galėsime pratęsti ir kitais metais. Džiugu, kad plaukime baidarėmis dalyvavo beveik visas Palendrių kaimo jaunimas. Bendruomenės pirmininkas Linas Girdžius, suorganizavęs šią išvyką, džiaugiasi nors maža dalele praturtinęs jaunimo laisvalaikį.

Komentarų nėra