Pliažo tinklinio čempionatas

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Pasibaigė „A“ lygos rajono vyrų paplūdimio čempionatas, kuris vyko trim etapais, ir paaiškėjo geriausia rajono paplūdimio tinklinio komanda. Čempionate dalyvavo 14 komandų. Malonu, kad prisijungė svečiai iš Kelmės. Pirmajame etape I vietą iškovojo A. ir M. Žagužauskai, II vietą užėmė I. Sutkevičius ir R. Vitkus, III – N. Marcinkus ir G. Lenzevičius. Antrasis etapas atkaklumu nei kiek nenusileido pirmajam. Jam pasibaigus komandų poros išsirikiavo tokia tvarka: I vieta – I. Sutkevičius ir R. Vitkus, II – N. Marcinkus ir G. Lenzevičius, III – A. ir M. Žagužauskai.
Trečiasis, lemiamas, etapas buvo labai atkaklus. Jame geriausiai sekėsi N. Marcinkui ir G. Lenzevičiui. Jie trečiajame etape iškovojo I vietą. II atiteko I. Sutkevičiui ir R. Vitkui, III  –  A. ir M. Žagužauskams.
Susumavus visus iškovotus taškus per tris etapus, paaiškėjo Raseinių rajono pliažo tinklinio čempionai ir prizininkai. Rajono pliažo tinklinio čempionais tapo I. Sutkevičius ir R. Vitkus. Galutinėje lentelėje I vietą iškovojo I. Sutkevičius ir R. Vitkus (142 taškai), II vieta atiteko N. Marcinkui ir G. Lenzevičiui (138 taškai), III – A. ir M. Žagužauskams (134 taškai).
Rajono pirmenybės baigėsi. Nors vasara taip pat baigiasi, bet geras oras dar nesitraukia. Belieka laukti naujų turnyrų ant smėlio.

Komentarų nėra