Pliažo tinklinio turnyras

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Puikią šventę pliažo tinklinio mėgėjams „Dairenos“ taurei laimėti padovanojo krepšinio klubas „Dairena“.
Į pirmąjį etapą, kuris vyko liepos 12 d., susirinko net 15 komandų. Buvo žaidžiama trimis pogrupiais. Į kitą etapą išėjo po dvi pogrupio komandas. Į antrąjį etapą pateko šios žaidėjų poros, laimėjusios savo susitikimus grupėse: A grupė, I pora – A. Petrokas ir G. Lendzevičius, II – M. Švenčionytė ir P. Levickytė. B grupė, I pora – R. Marcinkevičius ir R. Gailius, II – R. Dabašinskas, V. Žemaitis. C grupė, I pora – D. Montvydas ir R. Vitkus, II – R. Bakanauskas ir V. Grigaliūnas.
Antrasis etapas vyko liepos 20 d., susirinko 7 komandos. Rungtyniaujama buvo dviejų minusų sistema. Apdovanojamos buvo abiejų etapų komandos – bendros nugalėtojos. Po antrojo etapo, kuris vyko gana atkakliai, paaiškėjo nugalėtojai. Bendroje įskaitoje susumavus rezultatus nugalėtojais tapo: I vieta – D. Montvydas, R.Vitkus – 21 tšk., II vieta – R. Dabašinskas, V. Žemaitis – 19 tšk., III vieta –  R. Bakanauskas, V. Grigaliūnas – 18 tšk. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais ir taurėmis.
„Dairenos“ atstovai Renatas Dabašinskas ir  Daivaras Krasinskas daug pastangų įdėjo organizuojant renginį, organizaciniais klausimais labai padėjo R. ir E. Rimydytės, M.
Švenčionytė ir M. Siautilaitė, kuri patyrusi kojos traumą negalėjo sportuoti ir tęsti varžybų. Organizatoriai dėkoja merginoms, labai prisidėjusioms, kad šis renginys vyktų sklandžiai. Taip pat dėkoja organizaciniais klausimais prisidėjusiam Zenonui Rajunčiui.

Komentarų nėra