Popierinių lėktuvėlių diena

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių lopšelio-darželio ,,Saulutė“ bendruomenės nariai aktyviai įsijungia į Raseinių rajono savivaldybės pokyčio projekto „Patyriminis ugdymas. Augdamas atsakingai auginu“ veiklas. Todėl darželio ugdytiniai sudalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Popierinių lėktuvėlių diena“.
Gegužės paskutinę savaitę grupių „Vyturiukai“ ir ,,Saulutės“ vaikai su auklėtoja Vaida Tolevičiūte vaizdavo lėktuvėlių skrydį, grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Pabiručiai“ vaikai su auklėtoja Lina Puidokiene tikrino, kaip aukštai kils lėktuvėliai, grupės ,,Ežiukai“ vaikai su auklėtoja Virginija Narbutiene išbandė, kuris lėktuvėlis nuskris toliau, grupių ,,Žirniukai“ ir ,,Drugeliai“ vaikai su auklėtoja Genovaite Dimšiene mėgino lėktuvėlius skraidinti prieš vėją ir pavėjui, o grupių ,,Bangelės“ ir ,,Vabaliukai“ vaikai su auklėtoja Alyte Ramanauskiene lėktuvėlius leido nuo kalnelio.
Vaikai įsitraukė į kūrybišką, judrią patyriminę veiklą: lankstė, spalvino, puošė lėktuvėlius, juos sportiškai, išradingai ir linksmai skraidino grupės ir lauko aplinkoje. Vaikai patyrė ne tik džiugių emocijų, bet ir linksmai, aktyviai pajudėjo.

Virginija Narbutienė,
auklėtoja

Komentarų nėra