Popietė „Vasaros pabaiga su knyga“ Sujainiuose

Siųsti Versija spausdinimui

Rugpjūčio 25 dieną vyko garsiniai skaitymai, skirti skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ pabaigtuvėms Sujainių bibliotekoje. Renginyje dalyvavo Sujainių kaimo vaikai ir jaunimas.
Bibliotekininkė Danelija priminė, kad magiškasis skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ jau į pabaigą, pakvietė vaikus aktyviai jame dalyvauti, kalbėjo apie skaitymo teikiamą naudą. Darbuotoja pasidžiaugė skaitytojais, kurie dalyvauja iššūkyje ir jau yra įvykdę skaitymo užduotis. Ji pasveikino iššūkio dalyvius, kurie perskaitė knygas pagal visas penkias užduotis.
Popietėje vaikai kartu su bibliotekininke Danelija skaitė knygas, tinkančias skaitymo iššūkio penktajai užduočiai – perskaityti šeimos nario vaikystėje mėgtą knygą. Skaitytos Kosto Kubilinsko „Bebenčiukas ir kvailutė“, Hanso Christiano Anderseno „Coliukė“, Vytauto V. Landsbergio „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“.
Šios popietės tikslas buvo kuo daugiau kalbėtis apie knygas, skatinti vaikus skaityti, dalintis knygų naujienomis, dalyvauti skaitymo konkursuose.
Vasara baigėsi, pripildyta saulės spindulių, šilto lietaus lašų, įsimintinų veiklų, perskaitytų knygų lapų šiugždesio… Bus ką prisiminti.
Ačiū vaikams už šypsenas, juoką, šiltą bendravimą ir draugystę. Atsisveikinant bibliotekininkė vaikams palinkėjo sėkmingų, prasmingų, turiningų, kūrybingų ir išradingų mokslo metų!
Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra