Pramedžiaviškių vakaronė „Po rudens darbų“

Siųsti Versija spausdinimui

Geri darbai turi būti įvertinti, žmonės pagiriami, jiems padėkojama. Pramedžiavos kaimų bendruomenėje yra daug darbščių žmonių, kuriems, airių rašytojo Oskaro Vaildo žodžiais tariant, „nieko neveikti – pasibaisėtinai sunkus darbas“.
Tad lapkričio 19 d. bendruomenės pirmininkė Lina Jašauskienė pakvietė pramedžiaviškius ir aplinkinių kaimų gyventojus į vakaronę „Po rudens darbų“. Vakaronėje buvo aptarti praėję metai, gražiais žodžiais ir atminimo dovanėlėmis padėkota bendruomenės darbščiausiems, aktyviausiems nariams.
Susirinkusiesiems šventės eigą pristatė, įvairius žaidimus vedė, juokavo ir gerą nuotaiką palaikė šventės vedėjos Bronė Krencienė ir Rūta Rukšėnaitė-Kleivienė. Skambant nenutrūkstamoms muzikanto melodijoms, vakaronės dalyviai šoko, dainavo, o kas pavargdavo, galėjo pabendrauti su seniai matytais kaimynais. Visiems buvo malonu matyti ir gražių palinkėjimų išgirsti iš atvykusių svečių – Girkalnio seniūnės Justinos Šaulienės ir Girkalnio kaimų bendruomenės pirmininko Klemenso Šaulio. Bendruomenės pirmininkė visų Pramedžiavos kaimų bendruomenės narių vardu padėkojo vakaronės rėmėjams: ūkininkams Andriui Bajorinui, Egidijui Bartusevičiui, Virginijui Jašauskui, Linui Kavaliauskui, Rimantui Kleivai, Artūrui Lukoševičiui, Vytautui Skliaudžiui, Aivarui ir Andriui Vyšniauskiams.
Pramedžiavos kaimų bendruomenės nariai žino, kad žodžiais darbo neatliksi, todėl vakaronės pabaigoje aktyviausi dalyviai netinginiavo – suplanavo gruodžio mėnesio šventinius renginius, susitarė, kaip, kada, kur juos rengs.
Bendruomenininkams belieka laukti ateinančių renginių dalyvių, būti, dirbti, kurti ir svajoti bendraminčių būryje.
Jolanta Bakutienė,
Pramedžiavos kaimų bendruomenės narė

Komentarų nėra