Prenumeratos akcijoje laimėtas originalus prizas

Siųsti Versija spausdinimui

Vytautas BUTKUS

Tęsiame pažintį su pernai prieš Naujuosius metus „Alio, Raseinių“ prenumeratos akcijoje dalyvavusiais ir vertingus prizus laimėjusiais mūsų krašto žmonėmis.

Šį kartą lankėmės ariogalietės Gražinos Gečienės namuose, kuri laimėjo 750 Lt kainuojančius vairuotojo-mėgėjo parengimo kursus. Šiandien ponia Gražina sėkmingai vairuoja automobilį.

Pirmiausiai užkalbinome prizo įsteigėją, firmos „Automobilis“ savininką Sigitą Girdžių (toliau S.G.).

V. B.: – Kas paskatino įsteigti tokį prizą?
S. G.: – Norisi, kad apie mūsų firmą sužinotų kuo daugiau žmonių. Mes palaikome ir remiame visas naujoves, todėl kai sužinojome apie „Alio, Raseinių“ rengiamą loteriją, pasitarę su vadybininke Gražina ilgai nedvejojome. Be abejonės, apima geras jausmas šiais nelengvais laikais darant bent nedidelę labdarą. Mūsų firma nuolat
tobulėja, todėl gera reklama yra reikalinga. O kad reklama „Alio, Raseiniuose“ yra efektyvi, tą žino kiekvienas savaitraščio skaitytojas.
V. B.: – Ar skaitote „Alio, Raseinius“? Kaip vertinate redakcijos darbą?
S. G.: – Štai ir dabar ant stalo guli Jūsų savaitraštis. Mes juos netgi komplektuojame, nes čia randame daug vertingos informacijos darbo klausimais. Savaitraštis nestagnatoriškas, nuolat einantis į priekį, ieškantis naujų informacijos pateikimo formų. Jaučiasi, kad kolektyvui vadovauja jaunas, energingas redaktorius.
V. B.: – Ar ateityje dalyvausite „Alio, Raseinių“ rengiamoje loterijoje?
S. G.: – 90 ℅ taip.
V. B. Dėkoju už pokalbį. Atsisveikinę su firmos „Automobilis“ savininku ir vadybininke iškeliavome į loterijos prizo laimėtojos Gražinos Gečienės (toliau G. G.) namus Ariogaloje.
V. B.: – Jums tai pirma sėkmė loterijoje, ar jau esate patyrusi laimėjimo džiaugsmą kitur?
G. G.: – Tai pirmas mano laimėjimas, gal todėl tai buvo labai netikėta ir džiugu. Gyvenime nesu azartiškas žmogus ir loterijose dalyvauju retai. Iki šiol dar nieko nebuvau laimėjusi. Šį laimėjimą man padovanojo tėveliai. Jie prenumeruoja „Alio, Raseinius“, na, o skaitome savaitraštį visi drauge.
V. B.: – Kodėl tėveliai nepasinaudojo laimėjimu?
G. G.: – Amžius jau ne tas, todėl nusprendė padovanoti dukrai.
V. B.: – Ar svajojote vairuoti automobilį?
G. G.: – Labai svajojau įsigyti vairuotojo pažymėjimą, tik vis pritrūkdavo laiko ir prisiruošimo, o čia viskas taip netikėtai. Gavau iš tėvelių dovanų kuponą, ir tai buvo
puiki proga išlaikyti vairavimo egzaminus.
V. B.: – Ar turite automobilį?
G. G.: – Taip.                 .
V. B.: – Tai gal iki šiol važinėjote be pažymėjimo?
G. G.: – Ne, nevažinėjau be pažymėjimo, bet važiuoti jau mokėjau ir su eismo taisyklėmis buvau susipažinusi.
V. B.: – Kaip vertinate firmos „Automobilis“ vairuotojų rengimo kursų kokybę?
G. G.: – Vertinu labai gerai. Ten dirba darnus ir profesionalus kolektyvas. Įtaigiai ir logiškai dėstoma teorija. Praktinio vairavimo moko gerai pasiruošę, kultūringi ir
paslaugūs instruktoriai. Mokymosi laiką suderinome vakarais, todėl kursų lankymas netrukdė mano darbui.
V. B.: – Kaip sekėsi išlaikyti egzaminus?
G. G.: – Išlaikiau labai normaliai, nors jaudulio, kaip ir prieš kiekvieną egzaminą, buvo nemažai.
V. B.: – Kokia veikla užsiimate gyvenime?
G. G.: – Dirbu AB „Rokiškio sūris“ pieno supirkimo punkto vedėja. Nors šiuo metu verslui ir eiliniams žmonėms laikai yra nelengvi, mūsų bendrovė dirba stabiliai
ir perspektyvoje didelių sunkumų nematau.
V. B.: – Ar didelė jūsų šeima? Ar visi tilps į automobilį, kuomet juos norėsite pavėžinti?
G. G.: – Šeima susideda iš 4 asmenų. Dukrai 15 metų, sūnui – 7.Abu vaikai lanko mokyklą. Mokosi vaikai gerai, kartais juos tenka pavėžėti iki mokyklos, tad vairuotojo pažymėjimas man tikrai ne tik maloni, bet ir naudinga staigmena.
V. B.: – Ar seniai draugaujate su savaitraščiu „Alio, Raseiniai“?
G. G.: – „Alio, Raseinius“ skaitome visą laiką. Prenumeruosiu ir ateityje. Tą padaryti linkiu ir tiems, kurie dar nesusipažino su Jūsų leidiniu. Savaitraštis yra pakankamai įdomus. Jame kalbama ne tik apie politiką. Čia randu daug informacijos apie rajono kultūrinį, sportinį gyvenimą. Daug straipsnių apie mūsų krašto paveldą ir įdomius žmones. O jeigu nori ką pirkti, parduoti, dovanoti, sveikinti ar užjausti, tai čia viskas yra. Todėl dar kartą siūlau visiems skaityti „Alio, Raseinius“, tuomet be įdomių naujienų turėsite galimybę dalyvauti loterijoje ir laimėti vertingus prizus.
V. B.: – Ačiū už pokalbį ir gero kelio!

Komentarų nėra