Prenumeratos prizų laimėtojai

[1]UAB ,,Doneda“ prizą – plastikinį langą ir palangę (vertė – nuo 700 iki 1100 Lt) – laimėjo: Elena Danelienė, Požečių k.
Šokių studija ,,Svajonė“ šokių pamokas 4 asmenims  (vertė 4×50 Lt) laimėjo: Elena Špokienė, Skirmantiškėsk.; Aurelija Žukauskaitė, Šiluva;  Angelė Žaromskienė, Šikšnių k.; Vilma Klangauskienė, Butkiškės k.
UAB ,,Veterzoo“ 15kg ,,Superpremium“ šunų ėdalo (vertė – 200 Lt) laimėjo: Antanas Krištopaitis, Saugailių k.
Rotmanaitės IĮ 3 čekius po 50 Lt apsipirkti Alėjų k. parduotuvėje laimėjo: Virginija Berdelienė, Jūkainiai; Jonas Didjurgis, Pakalniškių k.; Ona Bakutienė, Raseiniai.
IĮ ,,Norgesta“ 2 čekius po 30 Lt apsipirkti Norgėlų k. parduotuvėje laimėjo: Tadas Ranusas, Katauskių k.; Joana Bukantienė, Gylių k.
UAB ,,Milda“ prekybos agento Juozo Tolevičiaus įsteigtus 3 gamtinių dujų užpildytus balionus (vertė 3×65 Lt) laimėjo: Salomėja Laurinaitienė, Sujainiai; Joana Gintarienė, Žibulių k.; Česlovas Mickus, Putrių k.
UAB ,,Autoserpantinas“ 100 Lt vertės čekį autodetalėms ir remonto darbams laimėjo: Alfonsas Gudžiūnas, Sūkuriškių k.
Rudžiansko IĮ 7 čekius po 25 Lt apsipirkti Vosiliškio parduotuvėje ,,Vasiukai“ arba mėsos ir žuvies centre Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g. 11,laimėjo: Jadvyga Volskienė, Gėluvos k.; Romalda Doveikienė, Gėluvos k.; J. Tamulis, Ramonai; Pranciškus Tautkus, Gruzdiškės k.; Vaidas Paknys, Trankinių k.; UAB ,,Betygalos vaistinė“, Betygala; Rolandas Stumbras, Grajauskų k.
IĮ ,,Aidra“ siuvimo paslaugas (vertė – 450 Lt) laimėjo: Danutė Brazienė, Šiluva.
Dr. Juozo Jurkšaičio IĮ įsteigtus sėklų komplektų (5 vnt., vertė – 250 Lt) laimėjo: Ona Astasevičienė, Šiluva; Algimantas Dirmauskas, Kalnujai; Jadvyga Baltrušaitienė, Šienlaukis; Marytė Marcišauskienė, Žaiginys; Valdas Gaidelis, Raščių k.
UAB ,,Hensava“ taksi veiklos vadovo Gedimino Vaidoto įsteigtas 20 kortelių po 10 Lt (vertė – 200 Lt) ištisus metus naudotis visomis taksi paslaugomis laimėjo: Jadvyga Urbienė, Dievogalos k.; Raimundas Dairutis, Puodžiai; Petras Giedraitis, Paupio k.; Kazimieras Blinstrubas, Paupio k.; Algimantas Kebla, Paupio k.; J. Kaulienė, Raseiniai; Angelė Ilevičienė, Kalnujai; Antanas Grūnovas, Dievogalos k.; Aldona Krūgelienė, Dievogalos k.; Birutė Tolevičienė, Kupsčių k.; Ingrida Vasiliauskienė (2 prizai), Skirmantiškės k.; Virga Dovydaitienė, Kalnujai; Augintas Račas, Ražaitėliai; Vanda Baltrušytė, Piktaičių k.; Elena Kundrotienė, Piktaičių k.; Bronė Lazauskienė, Katauskių k.; Stanislava Puidokienė, Bogušiškių k.; Aleksandra Bivainienė, Piktaičių k.; Nijolė Kaupienė, Viduklė; Emilija Vaičekauskienė, Viduklė.
Valdo Daukševičiaus 4 čekius po 300 Lt 1 val. skrydį oro balionu virš Raseinių laimėjo: Filomena Skačkauskaitė, Naudvario k.; Bronislava Jociuvienė, Ilgižiai; Antanas Tarosas, Gruzdiškė; Ramutė Rumševičienė, Betygala.
Masažuotojos – kineziterapeutės Andželikos Janulienės įsteigtą atpalaiduojantį karštų akmenų masažą (vertė – 100 Lt) laimėjo: Valentinas Alijošius, Kalnujai.
UAB ,,Rivaka“ generalinio direktoriaus Vidmanto Vasiliausko įsteigtą prizą – veidrodinę vonios spintelę (vertė – 300 Lt) – laimėjo: Kristina Laurinavičienė, Paliepių k.
UAB ,,Gustava“ direktorės Vilmos Kliknienės 2 čekius po 50 Lt apsipirkti ,,Office1“ parduotuvėje laimėjo: Pranas Butkus, Ariogala; Ona Kašinskienė, Paalsio k.
UAB ,,Danspin“ direktoriaus Rosvaldo Kunicko įsteigtus 8 piniginius prizus po 100 Lt laimėjo: Antanas Grūnovas, Dievogalos k.; Ona Stoškuvienė, Raseiniai; Birutė Kačiukienė, Bedančių k.; Kazys Margevičius, Dobrasčiai; Juozas Jakaitis, Lenčių k.; Gintautas Stasiulaitis, Šarkių k.; Elena Gordėjeraitė, Berteškių k.; Alfonsas Kačiušis, Užuomedžio k.
Raseinių kredito unijos valdybos pirmininko Vincento Macijausko įsteigtą prizą – 100 Lt vertės pajų – laimėjo: Petronelė Kasparavičienė, Rakavos k.
,,L klubo“ 5 pakvietimus ištisus metus lankytis visuose renginiuose laimėjo: Rimas Mačiulaitis, Ylių k.; Vilė Lodienė, Butkiškės k.; Ramūnas Dapkus, Akstinų k.; Vilma Baltrušaitienė, Juteikių k.; Jonas Bakštys, Raseiniai; 5 vnt. 10% nuolaidų korteles laimėjo: Antanas Tarosas, Gruzdiškė; Virginijus Kuzas, Raščių k.; Danutė Arbačiauskienė, Lyduvėnai; Teresė Česnulevičienė, Raseiniai; Rima Grabauskienė, Saugailių k.; 30 l alaus statinaitę su įranga laimėjo: Aušra Bisikirskienė, Turbinavos k.
UAB ,,Auskela“ direktorės Elės Rindokienės įsteigtus prizus: aukšto slėgio plovimo įrenginį Stihl RE 108 (vertė – 720 Lt) laimėjo: Ramutis Bakutis, Raseiniai; motorinį pjūklą Stihl MS 170D (vertė – 595 Lt) laimėjo: Julius Bartušas, Kalnujai; kirvį – skaldiklį Fiskars X 17 (vertė – 185 Lt) laimėjo: Justina Zigmantienė, Šienlaukis.
Dubysos regioninio parko direkcijos įsteigtą prizą -  6 asmenims ekskursiją po Lyduvėnų apylinkes – laimėjo: Romanas Vidmantas, Nemakščių paštas; Viduklės seniūnija, Viduklė; Žydrūnas Demaitis, Ariogala; Aurelija Dobilaitienė, Užkalnių k.; Jonas Lukoševičius, Arškainiai; Daiva Razmantienė, Paliepiai.
,,Ri-ki-ki“ savininko Albino Starkaus įsteigtą prizą – pliušinį meškiną (1,80m, vertė – 350 Lt) – laimėjo: Malvina Mažeikienė, Anžiliai.
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėjo kaimo klausimais Gintauto Mikolaičio įsteigtą prizą – skystųjų kristalų televizorių (vertė – 600 Lt) -laimėjo: Balys Ramankevičius, Raseiniai.
Rimo Puidoko įsteigtą prizą – pirtis + nakvynė prie Luknės tvenkinio (vertė – 400 Lt) – laimėjo: Bronislava Gudžiūnienė, Pramedžiava.
Gudaičio ir Liniko fotostudijoje fotosesiją (vertė – 100 Lt) laimėjo: Birutė Aleksėjienė, Žvirgždžiai.
LR Seimo nario Remigijaus Ačo įsteigtus 10 piniginių prizų po 100 Lt laimėjo: Bronius Močius, Šarkaimio k.; Vladislovas Kvederavičius, Raseiniai; Jonas Jonaitis, Nemakščių paštas; Kazimieras Milašius, Nemakščių paštas; Aldona Gilvickienė, Juškaičių k.; Danutė Bertašiūtė, Tukių k.; Jonas Didjurgis, Pakalniškių k.; Birutė Survelienė, Raseiniai; Vincenta Norgailienė, Raseiniai; Violeta Kleinauskienė, Taurupio k.
Stepono Naciaus įsteigtus prizus – du Nacionalinės futbolo rinktinės firminius ,,Mitri“ arba ,,Adidas“ rinktinės kamuolius, atitinkančius FIFA standartus (vertė – 275 Lt/vnt.) – laimėjo: Romutė Maselskienė, Šliužių k.; Danutė Valinčienė, Girkalnis; ir Nacionalinės rinktinės striukę ,,Hummel“ (vertė – 450 Lt) laimėjo: Elena Plaščinskienė, Uždubysio k.
Laimučio Purvinio koncertą (vertė – 500 Lt) pasirinktoje vietoje laimėjo: Irena Cielskienė, Gervinės k.
Kaimo turizmo sodybos ,,Pakalnė“ įsteigtą prizą – kubilas + pirtis (vertė – 400 Lt) – laimėjo: Ona Stoškuvienė, Raseiniai.
Soliariumų studijos ,,Tutti frutti“ 4 abonementus lankytis soliariume po 50 min. (vertė – 4×45 Lt) laimėjo: Albina Padskočimienė, Raseiniai; Stanislovas Jankauskas, Viduklės glž.stotis; Albina Ulinskienė, Steponkaimis; Aušra Girdžiuvienė, Ražaitėliai.LR Seimo nario Edmundo Jonylos įsteigtus prizus – dvi priekabas malkų (vertė po 500 Lt) – laimėjo: Antanas Gedvilas, Sujainiai; Ramūnas Dapkus, Akstinų k.
Kaimo turizmo sobybos ,,Karpynė“ įsteigtus prizus – vakarienę restorane ir nakvynę liukso apartamentuose 2 asmenims (vertė – 500 Lt) – laimėjo: Zosė Klymantienė, Rinkšelių k.; ir 3 pakvietimus 2 asmenims apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse (vertė – 180 Lt) laimėjo: Eugenija Kisevičiūtė, Blinstrubiškių k.
AB ,,Grąžtai“ gen. direktoriaus Dariaus Ulicko įsteigtus prizus – 30 vnt. grąžtų komplektų (vertė – 1200 Lt) – laimėjo: Raseinių PK, Raseiniai; Ona Balaitienė, Raseiniai; Eugenija Mažintienė, Raseiniai; Birutė Survilienė, Raseiniai; Aldona Kavaliauskienė, Raseiniai; Jonas Lukoševičius, Arškainiai; Marius Urbonavičius, Raseiniai; Nerijus Aukštakis, Raseiniai; Algis Sakevičius, Norgėlų k.; Angelė Naujokaitienė, Girkalnis; Danutė Naikuvienė, Butkiškės k.; Alfonsas Raginskas, Kaulakiai; Rasa Urnėžienė, Lakštučių k.; Dalia Urbonienė, Šiluva; Lina Lušienė, Griaužų k.; Feliksas Silvenis, Viduklė; Stasys Guntarskis, Šienlaukis; Celestinas Karpius, Šienlaukis; Janina Stulginskienė, Medingių k.; Stasė Danutė Būzienė, Viduklė; Robertas Stankus, Kampalių k.; Albinas Daunius, Viduklė; Gražina Rupšienė, Pareizgupio k.; Reda Jakštienė, Andriušaičių k.; Laima Paškevičienė, Žibulių k.; Kaulakių biblioteka, Kaulakiai; Antanina Ežerskienė, Viduklė; V. Kliknienė, Raseinių paštas; Vida Jonavičienė, Raseiniai;Genovaitė Rumšienė, Raseiniai.
Sporto klubo ,,Žygis“ 6 abonementus 4 žmonėms 5 val. žaisti lauko tenisą kortuose (vertė – po 100 Lt) laimėjo: Virgis Ulvydas, Kalnujai; Petras Šimkūnas, Kalnujai; Genė Paulauskienė, Kalnujai; Daiva Barčienė, Pašaltuonys; Janina Margevičienė, Gervinės k.; Pranas Burinskas, Juškaičių k. Dr. Daivos Šeškauskaitės ir Sargelių bendruomenės įsteigtus prizus – 2 juodgalvių veislės avytes (vertė – 2 x 650 Lt) – laimėjo: A. Januškienė, Ariogalos paštas; J. Siautelienė, Ariogala; dvi knygas ,,Praviršulis“ (vertė – 2×25 Lt) laimėjo: Kęstutis Juškys, Meižtų k.; Zina Paulienė, Ribukų k.; Dr. Daivos Šeškauskaitės  koncertą laimėjo: Giedrius Tytmonas, Ariogala.
UAB ,,Norvelita“ prizų laimėtojai:
Raseinių paštas:

Birutė Survilienė, Raseiniai;     Antanas Angelskis, Raseiniai; Stasė Banienė (2 prizai), Trepinėlių km.; Teresė Jocienė (2 prizai), Raseiniai;     Birutė Vaznienė (2 prizai), Raseiniai; Audra Samienė, Raseiniai;     Ona Zokaitienė (2 prizai), Stonų kol. sodai; Stasė Velionienė, Lenkelių km.;     Bronė Bakšaitienė (2 prizai), Raseiniai;     Janina Viršilienė, Raseiniai;     Algimantas Osteika, Kazbaraičių k.;     Genovaitė Pečiulaitienė, Raseiniai;     St. Stanišauskas (2 prizai),     Ričardas Baltkojis, Andriušaičių km.;    Elena Kvietkienė, Raseiniai;     Birutė Linkuvienė, Raseiniai;     LŽŪKT Raseinių rajono konsultavimas, Rasei-niai;     Aldona Kuzienė, Raseiniai;     Viktoras Bytautas, Raseiniai;         Alfonsas  Gudžiūnas, Sūkuriškių k.; B. Micevičienė, Gruzdiškė; Monika Gudinienė, Stonų kol. sodai; Stasė Burneckienė, Gervinės km.; Arvydas Rabiza, Raseiniai.
Raseinių kilnojamasis paštas: Stasė Kudulienė (2 prizai), Steponkaimis;Bronė Račienė, Ražaitėliai; Pranciška Danielienė, Pramedžiava; Povilas Poškevičius, Žibulių km.; Albinas Ciparis, Skirmantiškės km.; Janina Laurinienė, Skirmantiškės km.; Bronislava Jociuvienė, Ilgižiai; Liudas Motiejūnas, Ilgižiai; Lina Jašauskienė, Pramedžiava; Ona Petrauskienė, Milašaičiai; Stanislovas Kairevičius, Paliepiai; Roma  Rainienė, Paliepiai; O. Aldona Danusienė (2 prizai), Pramedžiava; Antanas
Ramanauskas(2 prizai), Ilgižiai; Valerija Džiaugienė, Plaušiniai; Vilius Lisas, Ilgižiai; Virginijus Kuzas, Raščių km.; Valdas Gaidelis, Raščių km.; Eugenija Milašauskienė, Norgėlai; Stasys Klapatauskas, Steponkaimis; Rolandas Stumbras, Grajauskų km.; Zigmas Petrauskas, Žibulių km.; Angelė Gedminienė, Tarosai; Povilas Paškevičius (2
prizai), Ilgižiai; Angelė Pocienė, Steponkaimis; Egidijus Rašimas, Skirmantiškės km.; Laima Motiejūnienė (2 prizai), Ilgižiai; Vitalija Vaivarienė, Verėduva; Birutė Blėdienė, Verėduva; Rimantas Kleiva (2 prizai), Ražaitėliai; Janina Apolonija Abromavičienė, Ariogalos sen.
Ariogalos paštas: Aldona Šarkienė, Algimantai; Apolonija Saltonienė, Butkiškės km.; Bronė Bortnikaitė (2 prizai), Butkiškės km.; Bronė Jurgelevičienė, Kilupių km.; Danutė Naikuvienė (2 prizai), Butkiškės km.; Darius Karosas (2 prizai), Kilupių km.;     Gediminas Vasauskas, Plikių km.; Jolanta Budrienė (2 prizai), Survilų km.; Jonas Tamulevičius, Čiužiūnų km.; Lilė Laurinienė (2 prizai), Kalniškių I km.;Ramutė Atkočaitienė, Gėluvos km.;Pranas Butkus, Ariogala; Petras Musius, Kilupių km.; Antanas Bakutis, Butkiškės km.; Paulina Reifonienė, Butkiškės km.
Betygalos paštas: Angelė Drapanauskienė, Betygala; Dalia Budrienė, Antupyčių k.; Danutė Kveselienė, Riogliškės k.; Ginta Balsienė, Berteškių k.; Jolanta Balsienė, Paturkšlio k.; Kazimieras Kirla, Požečių k.; Lina Greičiūtė (2 prizai), Saugailių k.; Ramutė Rumševičienė, Betygala; Rapolas Laureckas, Maskritų k.; Regina Poškienė, Betygala; Rimas Okockis (2 prizai), Berteškių k.; Vidmantas Lukošiūnas, Požečių k.
Gylių paštas: Aldona Pužaitienė, Šienlaukio gel.stot.; Bronė Bertašienė,Gyliai; Bronius Motys, Šarkaimio k.; Justina Zigmantienė, Šienlaukis; Kristina Bertašienė, Gyliai; Stanislava Gailiutė, Gylių k.; Svetlana Marcinkienė, Gylių k.; Violeta Steponaitienė, Gylių k.
Girkalnio paštas: Angelė Norušienė, Vėgenų km.; Danutė Valinčienė, Girkalnis; Eugenija Grigužauskienė, Girkalnis; Eurelė Kalendienė, Girkalnis; Gintautas Nagrockis, Bakaičių km.; Kazimiera Giutarienė, GirkalnisOdeta Žemaitienė, Ramonai; Pranas Gusta, Girkalnis; St. Jucienė (2 prizai), Girkalnis; Valantina Bielskienė, Girkalnis.
Kaulakių paštas: Alfonsas Raginskas, Kaulakiai; Aldona Krivickienė (2 prizai), Kaulakiai.
Kalnujų paštas: Marytė Lazdauskienė, Pašaltuonys; Stasė Žukienė, Pašaltuonys.
Lyduvėnų paštas: Stefanija Nausėdienė, Naudvario km.
Nemakščių paštas: Danutė Jonaitienė; Irena Saladžienė, Paskirtinio km.; Jadvyga Klapatauskienė; Jonas Žilys; Kazimieras Mockus, Milžuvėnų km.; Marijona Tamulevičienė; Petras Petrauskas, Kinčalių km.; Rolandas Žakys, Pašešuvio km.; Vida Vinickienė, Pašešuvio km.; Virga Baltrušaitienė, Pašešuvio km.; Virgilijus Tolius,
Smulkių km.; Vitalija Bredelienė, Nemakščiai; Vladas Gapkalovas, Pašešuvio km.; Vladas Žakrižauskas, Kampaičių km.
Paupio paštas: Algimantas Keblas, Paupys; Alvydas Saročka, Paalsio km.;Antanas Straumila, Paupys; Lionė Pleikienė, Paupys; Kazimieras Blinstrubas, Paupys; Janina Juodienė, Paupys.
Skaraitiškės paštas: Inija Ambrozienė, Bogušiškių k.; Janė Daktarienė, Verkalių k.; Vitalija Petrauskienė, Katauskių k.
Šiluvos paštas: Antanas jocius, Šiluva; Dalia Urbonienė, Šiluva; Elena Leskauskienė, Šiluva; Virgilijus Mockus, Šiluva; Ona Astasevičienė, Šiluva.
Viduklės paštas: Aldona Šmitienė, Liaurių km.; Antanas Kaplanas, Viduklės glž. stotis; Bronius Naujokas, Viduklė; Danguolė Baranauskienė, Anžiliai; Danutė Urbonienė, Viduklė; Ed-vardas Leviekis (2 prizai), Ardiškiai; Janina Akstinienė, Viduklė; Janina Butkienė, Kanopinių km.; Janina Rudžianskienė, Viduklės glž. stotis; Kazys Žagminas, Sujainiai; Laura Šiaudvydytė, Viduklės glž. stotis; Marytė Linkienė, Galkaičiai; Onutė Vitkauskienė, Aleknų km.; Rimas Puskepalis, Viduklė; Stanislava Januškienė, Viduklė; Stasė Danutė Būzienė, Viduklė; Stasė Liubienė, Anžiliai; Vincė Aurylienė, Sujainiai; Zenonas Kalvaitis, Viduklė; Vacys Malinauskas, Anžiliai;
Vida Babonienė, Vailabai; Teresė Kašinskienė (3 prizai), Viduklės glž. stotis.
Vosiliškio paštas: Alma Regesienė, Vosiliškis.
Žaiginio paštas: Loreta Valinčienė, Žaiginys; Mečislovas Urniežius, Žaiginys.
M.Maulienės IĮ, ,,Alio, Raseiniai“ redakcija: Algimantas Dirmauskas,  Kalnujai; Antanas Arbačiauskas, Norgėlai; Arūnas Milkus, Raseiniai; DnB Nord bankas, Raseiniai; Elena Vaitkienė, Raseiniai; Gintautas Stasiulaitis, Šarkių km.; Janina Daugirdienė, Raseiniai; Janina Jokubauskienė, Raseiniai; Jonas Tamošaitis, Raseiniai; Ona
Globienė, Raseiniai; Pagojukų seniūnija (2 prizai), Kaulakiai; Vincas Striuga; Šiluvos seniūnija, Šiluva; Viduklės seniūnija, Viduklė; Petras Verpetinskis, Raseiniai; Raseinių seniūnija (2 prizai), Raseiniai; Regina Kazlauskienė, Raseiniai.