Projektas „Atviros kūrybinės dirbtuvės“

Siųsti Versija spausdinimui

Visuomeninė organizacija „Ariogalos santara“ parengė ir įvykdė projektą „Atviros kūrybinės dirbtuvės“ pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Jo tikslas – vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo organizavimas, skatinantis asmeninių ir socialinių gebėjimų ugdymas, bendruomenės narių kūrybiškumo skatinimas, bendrystės ugdymas. Projekto partneriai – Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras, Raseinių rajono žmonių su negalia sąjunga, Ariogalos lopšelis-darželis, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialas.
Dvi savaites vyko edukaciniai užsiėmimai. Per juos jaunosios dailininkės dekoravo visuomeninės organizacijos „Ariogalos santara“ pastatą. Ant namo „išaugo“ didžiulis medis, jis „apkabino“ fasadinę dalį. Namas įgavo naują įvaizdį, pagyvino ir pačią Vytauto gatvę. Šiai veiklai vadovavo dailės mokytoja Lijana Raginskienė.
Mažiausi mūsų projekto dalyviai – darželinukų grupė buvo ypač aktyvūs. Jiems skirta speciali edukacinė veikla: vėlė muiliukus, dekoravo indelius, piešė ant akmenukų, šoko, susipažino su nauja aplinka. Jų veikloms vadovavo užimtumo organizatorės Edita Kruvelienė ir Meilutė Karaktinavičienė, bendradarbiaudamos su auklėtojomis Aldona Greičiuviene, Liudmila Zakarevičiene, Daiva Jakštiene ir Neringa Šiaudikiene.
Projektas buvo apibendrintas bendrystės popietėje, dalyvaujant visiems renginio dalyviams, jų tėvams, organizatoriams. Vyko darbų paroda, apdovanojimai, o ledai karštą vasaros dieną atgaivino ir mažą, ir didelį.
Ačiū edukatorėms ir jų padėjėjoms, bendruomenės nariams Reginai, Dianai, Vytautui – jie tvarkė vidaus kiemą, rengė parodą. Ačiū miesto seniūnui Sauliui Buividui. Ačiū visiems už gerą nuotaiką, bendruomeniškumą.
Projektas baigtas, o darbai tęsiasi.
Marytė Kvietkuvienė, VO „Ariogalos santara“ pirmininkė

Komentarų nėra