Projektas „Mes visi kaip viena šeima“

[1]„Mes visi kaip viena šeima“ – tai projektas, vykdytas asociacijos „Ariogalos bendruomenė“. Raseinių rajono savivaldybė pagal kaimo plėtros programą skyrė 500 eurų finansavimą projektinei veiklai įgyvendinti.
„Ariogalos bendruomenė“ gyvuoja jau aštuntus metus. Jos nariai yra iniciatyvūs ir kūrybingi, tačiau bendruomenės namų problemos kėlė nerimą ir tai trukdė veiklos kokybei. Suteiktas finansavimas padėjo išspręsti bendruomenės problemas. Atsirado galimybė apdrausti bendruomenės namus, atsiskaityti už komunalines paslaugas ir elektros energijos tiekimą bei įsigyti įrankių kiemui tvarkyti. Tai sustiprino asociacijos funkcionalumą.
Šiuo projektu taip pat buvo siekiama skatinti Ariogalos gyventojų bendruomeniškumą suburiant įvairaus amžiaus ir socialinės padėties gyventojus į bendrą kultūrinę veiklą. Suorganizuota Žolinės šventė, ji vyko rugpjūčio 15 dieną Ariogalos miesto aikštėje. Šventiniame renginyje pasirodė gausus būrys atlikėjų: asociacija „Ariogalos ansamblis“, ansambliai „Radasta“, „Versmė“, „Gėluvos gaida“, mišrus ansamblis iš Butkiškės bei Renatos ir Artūro duetas. Entuziastingai meninių kolektyvų atlikėjai žiūrovams pristatė turtingą, širdžiai mielą repertuarą. Nuoširdžios, kūrybingos renginio vedėjos priminė Žolinės šventės prasmę, jos svarbą lietuvių kultūros istorijai bei linksmai ir išradingai bendravo su žiūrovais.
Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ pirmininkė P.Stan­kienė visus supažindino su šiuo metu Ariogalos bendruomenėje vykstančiomis permainomis, vykdomomis veiklomis, padėkojo aktyviausiems bendruomenės nariams. Raseinių sarjono savivaldybės meras A.Bautronis taip pat pasidžiaugė suaktyvėjusia bendruomenės veikla ir palinkėjo nenuleisti rankų, toliau puoselėti bendruomenę. Raseinių rajono bendruomenių pirmininkas J.Vazgys akcentavo, kad svarbiau yra žmonių bendruomeniškumas, aktyvumas nei materialinis bendruomenės namų turtinimas. Jis nuoširdžiai palinkėjo Ariogalos bendruomenei plėtros ir aktyvumo.
Žolinės šventės pabaigoje dalyvių laukė staigmena, ją pateikė Tarptautinės balandžių sporto federacijos atstovas P.Staponas su savo treniruotais balandžiais. Balandžių paleidimas – tai tarsi sustiprėjusios bendruomenės akcentas. Tikimės, kad prieš paleidžiant balandžius šventės dalyviai sugalvojo gražius norus ir jie tikrai išsipildys.
Už finansinę paramą ir pagalbą vykdant projektą bei įkvepiančius žodžius asociacija „Ariogalos bendruomenė“ nuoširdžiai dėkoja Raseinių rajono savivaldybei, Ariogalos seniūnijai, Raseinių rajono kultūros centro Ariogalos filialui, UAB „Sandja“, verslininkams V. ir J.Skamarakams, A.Ranauskienei, R.Čeičiui, Ariogalos bendruomenės nariams J.Bitienei, A.Judeckienei ir R.Žičkienei.
Asociacija „Ariogalos bendruomenė“