Puikios dovanų idėjos jaunuoliams 2020 metais

Siųsti Versija spausdinimui

Šį straipsnį skirsime bandymui tėvams, giminėms arba vyresniems artimiems paaiškinti, kaip gi įtikti pačiai kebliausiai liaudies daliai – jaunimui. Skeptiški, linkę į šaltas emocijas, pašaipūs ir kartais sunkiai suprantami jaunuoliai į gyvenimą žiūri kitaip nei vyresni žmonės, dėl to būna sunku vienas kitą suprasti ar įtikti. Tačiau abi visuomenės dalys nori gero viena kitai. Šįkart pasistenkime padėti tėvams, dėdėms ir tetoms arba kitiems žmonėms išrinkti geras dovanas artimiems jaunuoliams. Dovanų biudžeto neribojame, tačiau pasistengsime įtraukti pigesnių ir brangesnių dovanų tam, kad pasisemtumėte kuo įvairesnių idėjų.

Belaidės ausinės

Dabartinės laidinės ausinės nebėra tokios madingos ir nebėra niekuo pranašesnės už belaides savo konkurentes. Nors kainuoja kiek daugiau už laidinį variantą, tačiau belaidės ausinės bus puiki dovana bet kuriam jaunuoliui ar jaunuolei, nes jie galės visur keliauti su muzika, žiūrėti filmus ar serialus kelionėse ir taip toliau.

Dovanų kuponas avalynei

Dovanoti batus nėra pats geriausias sprendimas. Mados bei vadinamieji trendai nuolat keičiasi ir jautriausiai į tai reaguoja būtent jaunimas. Jeigu matote, kad jūsų atžala arba artimas jaunuolis daug dėmesio skiria savo stiliui, labai juos nustebinsite padovanoję kuponą avalynei įsigyti. Batų jaunimui niekad nebus per daug, todėl dovana tiks be išimčių ir visada.

Čekis knygyne

Taip, jaunimas vis dar skaito. Nepaisant to, kad jau daug dešimtmečių knygoms ir spaudai pranašaujama apokalipsė, ir grožinė, ir mokslinė literatūra tebėra labai populiarios. Tiems jaunuoliams, kurie jaučią aistrą skaitymui, beveik idealiai tiks čekis apsipirkti knygyne. Jie tada patys galės išsirinkti tinkamiausią romaną, rinkinį ar kitokios literatūros.

Išmanusis laikrodis

Išmanusis laikrodis iš varle.lt ar kitos parduotuvės bus puiki ir be galo prabangi, išmani dovana. Šis prietaisas gerokai palengvins jaunuolių kasdienybę, mat pasidarys paprasčiau atlikti kasdienes užduotis ir komunikuoti su kitais žmonėmis. Tiesa, verta paminėti, kad išmanusis laikrodis nėra pati pigiausia dovana.

Išmanioji apyrankė

Pigesnė išmaniojo laikrodžio alternatyva – išmanioji apyrankė. Su ja nepavyks skambinti ar naudotis įvairiomis programėlėmis, tačiau jaunuoliai galės sekti savo fizinį aktyvumą ir stebėti kitą aktualią informaciją.

Kolekcinės gėrybės

Nepamirškite pagalvoti ir apie tai, ar jaunuoliai turi kokį nors hobį. Jeigu jam patinka rinkti automobilių modeliukus, o ji nuolat didina „Pandoros“ karoliukų kolekciją – turite puikių idėjų dovanoms. Svarbu, kad kolekcinė gėrybė būtų tokia, kurios jaunuoliai dar neturi, tad kad ją išrinktumėte teks įdėti nemažai pastangų.

Visa elekronika, kuri jums atrodo bergždžios išlaidos

Daug kam išmaniosios apyrankės arba belaidės ausinės gali atrodyti kaip per didelės ir nereikalingos išlaidos. Visgi jaunimui šie daiktai yra labai svarbūs, taip pat ir kita elektronika. Paprastai jeigu matote kitus jaunuolius mieste vaikštant ar judant su kokiu nors naujovišku elektroniniu prietaisu, pvz., ant riedžio arba elektrinio paspirtuko, su išmaniąja kuprine t. t., tačiau jums tai nesuprantama – tokia dovana gali būti tiesiai į dešimtuką! Svarbu suvokti, kad egzistuoja kartų skirtumai ir reikia ieškoti dovanos, kuri neštų naudą tokio amžiaus ir tokį gyvenimą gyvenančiam žmogui.

Mobilusis telefonas

Išlaidos bus nemažos, tačiau nauda – kone neišmatuojama, o ir džiaugsmo gaunantis žmogus tikrai patirs daug.

Komentarų nėra