R. Rabačiauskienės tapybos darbų paroda

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių kraštas turtingas įvairiausių gabumų ir pomėgių žmonių, taip pat ir menininkų. Rengiant knygų pristatymus, parodas Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje atsiranda vis naujų autorių, kurių kūriniai eksponuojami ar pristatomi bibliotekoje pirmą kartą.
Spalio 15 d. vyko raseiniškės Rasos Rabačiauskienės tapybos darbų parodos „Svajonė“ pristatymas. Pavadinimas atspindi, ką autorei reiškia tapyba. Ši veikla ir džiugina, ir palaiko gyvenimo sunkumuose. Autorė išsamiai, nuoširdžiai papasakojo apie save, kitų pomėgių ir veiklų įvairovę, apie kiekvieno eksponuojamo paveikslo gimimą…
Rasą sveikino mama, taip pat tapanti paveikslus, Rima Kleivienė, menininkės Nijolė Rimkienė, Dalia Rapalytė, draugai ir bibliotekos atstovai.
Už profesionalią muzikinę programą nuoširdžiai tariame ačiū Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos Votyvos chorui (vadovė Gerda Lapinskaitė) – ne tik giesmių, bet ir dainų atlikėjui, kurio narė yra ir parodos autorė, taip pat šeiminiam ansambliui – Audriui, Lyjai ir Vėjai Germanavičiams.
R. Rabačiauskienės tapybos darbų paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki lapkričio 18 d. Kviečiame apsilankyti.
Asta Kriščiokaitienė, bibliotekininkė

Komentarų nėra